Haber [TANITILDI] Xiaomi Mi 8 Sızdırıldı!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimlere bakılırsa ekrana tümleşik parmak izi okuyucu gelmeyecek gibi gözüküyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntılar (17 Mayıs)

Ön panel sızdırıldı. Buda konunun başında ki sızıntıları doğrular nitelikte. Ve ön panele bakılırsa Mi 8 3D FaceID ile geliyor. Ayrıca Mi 7 olarak değilde Mi 8 olarak çıkacak gibi gözüküyor.

Burada da çentiğin altında ki dizayn gösterilmiş.

Buda kutusu. Mi 8 olarak çıkacağı kesin gibi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntı (19 Mayıs)

Doğruluğundan pek emin olamadığım bir sızıntı daha.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoya göre ekrana gömülü parmak izi okuyucu ile gelecek. Ama pek emin olamadım parmak izi okuyucu arkada olup ta işaret parmağıyla basmış olabilir yanıltmak için.

Yeni Sızıntı (21 Mayıs)

Yeni Sızıntı (22 Mayıs)

Xiaomi Mi 8 Ana Özellikler ve Fiyatı'na Dair Sızıntı

6.01" Ekran, Snapdragon 845 CPU, AI Kamera, Parmak İzi Tarayıcı, 3D Yüz Tarayıcı

Parmak izi tarayıcı ekrana gömülü olabilir. Google translate ile çeviri yapıldığında "Ekran parmak izi" diye çeviriyor.

6GB + 64GB => $439

8GB + 128GB => $501

Tanıtıldı (31 Mayıs)

Tanıtılan Cihazlar ve Fiyatları

Mi 8 Kızılötesi Yüz Tanıma (FaceID)

Mi 8 Explorer Edition Ekrana Gömülü Parmak İzi Tarayıcı

Mi 8 Ayrıntılı Bilgiler

Son düzenleme:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Tasarımı honor 10 gibi bir cihaz gelebilirdi, çentik olayı güzel de xiaomi onu da becerememiş, kocaman o ne öyle :D

Hocam En çok beklediğim dizayn o aslında, Misal Mate 10 düz gibi. Çentigin büyük olma sebebi, Donanımsal 3D Face Unlock içermesi Iphone X gibi. Hadi o tamamda, Ekrandan parmak izi okuyucu olmayacaksa Alttaki Çerçeve nedir? Normalde altteki çerçeveye Ekrandan Parmak izi Okuyucunun devresi koyuluyor, o çerçevenin sebebi o ama.

abdulvahap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulvahap
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Olmaması gereken bir tasarım. Özentiden vazgeçmez ise vazgeçilmez olamaz..

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Sorma.. mi mix le ekran boyutuna yeni bakış getiren Xiaomi nin mi7de böyle bir hata yapması olası değil normalde

yanlız hocam o konuyu bir düzeltelim o bakış açısını getiren sharptır globale öyle yada böyle sunan xiaomidir :)

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Hocam En çok beklediğim dizayn o aslında, Misal Mate 10 düz gibi. Çentigin büyük olma sebebi, Donanımsal 3D Face Unlock içermesi Iphone X gibi. Hadi o tamamda, Ekrandan parmak izi okuyucu olmayacaksa Alttaki Çerçeve nedir? Normalde altteki çerçeveye Ekrandan Parmak izi Okuyucunun devresi koyuluyor, o çerçevenin sebebi o ama.
Ben 3d yüz kilidine karşıyım . Parmak izi daha iyi bence . Honor 10 tasarımı gerçekten de hoş ben de çok beğendim

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Çıta ve beklenti okadar yükseldi ki xiaomi fanları bizler haklı olarak bize özgü bir tasarım bekliyoruz. Vivo bile gömülü parmak izi kullanıyorken arka kısma konumlandırması çok büyük düşüş olacak. Örnek vermek gerekirse biraz acı olacak ama jiayu firması 2009 yılında kurulduğunda ortalığı kasıp kavuracak deniyordu.... S3 modelinden sonra firma battı. Xiaomi bambaşka fakat tasarım ve son teknolojiyi sunma ve donanım konusunda pasif ve insiyatifi kaybederse ki bu prototip onu gösteriyor. Büyük hayal kırıklığı yaratır diye düşünüyorum naçizane.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ben 3d yüz kilidine karşıyım . Parmak izi daha iyi bence . Honor 10 tasarımı gerçekten de hoş ben de çok beğendim

Hocam Çentik olacaksa bu yüzden olsun en azından bir sebebi var denir. Yoksa kullanip kullanmama size kalmış. Mate 10 düz serisi Honor V10dan daha güzel. Siz yeni tanıtılan Honor 10u diyorsaniz onuda begenmedim.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Parmak izi arkada olması sorun değil de.. Çentik olayını hiç sevmedim ben. İphone x ile başladı tüm markalar kötüledi sonra hepsi çentik koydu.. Şimdi modeli ne olursa olsun insanlar çentik gördüğü an iphone x mi o diyecek ve bu benim hiç sevmediğim Bisey
[doublepost=1525899775,1525899679][/doublepost]Bunun yerine mi2s tercih ederdim

Üst Alt