Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
Selam mi5 e 2. Bir hoparlör takmak istiyorum stereo ses için tek hoparlör bana yetmiyor ve mümkünse iyi bir kamera lensi ilave etmek istiyorum bunlar mümkün mü mümkünse kaç paraya olur

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Selam mi5 e 2. Bir hoparlör takmak istiyorum stereo ses için tek hoparlör bana yetmiyor ve mümkünse iyi bir kamera lensi ilave etmek istiyorum bunlar mümkün mü mümkünse kaç paraya olur

Hocam bunları nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Anakartı yeniden mi dizayn edeceksiniz?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17

bu tarz lensler 150-500 dolar arası.

telefona bir hoparlör takarız ama mevcut hoplarlöre paralel bir hoparlör olur, telefonun dış kasasında ekstra hacim kaplayacak şekilde olur, çift hoparlörü beslemek için cihazın bazı anakart bileşenleri değiştirilir ki riski size ait, cihaz tamamen bozulursa karışmam ancak yine de o iki hoparlör streo ses vermez çünkü paralel aldık. 200tl'ye yapılır ama başarısız ve kötü bir proje olur.

Onun yerine pilli pilsiz çalışan ses bombası tarzı mini hoplarlör alırsınız.

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
Hayirli olsun mecidiyekoyun ne tarafindasiniz

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93

bu tarz lensler 150-500 dolar arası.

telefona bir hoparlör takarız ama mevcut hoplarlöre paralel bir hoparlör olur, telefonun dış kasasında ekstra hacim kaplayacak şekilde olur, çift hoparlörü beslemek için cihazın bazı anakart bileşenleri değiştirilir ki riski size ait, cihaz tamamen bozulursa karışmam ancak yine de o iki hoparlör streo ses vermez çünkü paralel aldık. 200tl'ye yapılır ama başarısız ve kötü bir proje olur.

Onun yerine pilli pilsiz çalışan ses bombası tarzı mini hoplarlör alırsınız.
Siz söyleyince dikkatimi çekti, bu lensler her telefona uydurulabiliyormu? Bide performanslımıdır acaba; şayet 150-200 gibi bir miktara kalite çok artıyorsa tak çıkart şeklinde bulundurulabilir.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Siz söyleyince dikkatimi çekti, bu lensler her telefona uydurulabiliyormu? Bide performanslımıdır acaba; şayet 150-200 gibi bir miktara kalite çok artıyorsa tak çıkart şeklinde bulundurulabilir.

hiç denemedim. orta kalitede bir dijital fotoğraf makinası olduğunu düşünüyorum. giriş seviyesi dijital slr

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Resimlerde görüldüğü kadarıyla telefonların kamera lensleri açıkta duruyor. Yani bunlar kameranın önüne takılmıyorlar, kendileri zaten bir nevi fotoğraf makinesi. Bluetooth yada Wifi ile telefona bağlanarak telefondan uygulaması yardımıyla kontrol ediliyor.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Resimlerde görüldüğü kadarıyla telefonların kamera lensleri açıkta duruyor. Yani bunlar kameranın önüne takılmıyorlar, kendileri zaten bir nevi fotoğraf makinesi. Bluetooth yada Wifi ile telefona bağlanarak telefondan uygulaması yardımıyla kontrol ediliyor.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk
Aynen hocam, telefonun ekranını kullanıyor dediğiniz gibi, aslında çok kaliteli fotoğraf çeken bir alet olsa edinilebilir, araştırmak lazım, fena mantık değil.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Cihazlar kendi başına fotoğraf makinası.
telefona yüklenen uygulama ile, bluethooth bağlantısı yapılıyor, cep telefonundan kontrol ediliyor.
Bu sayede, fiziki tuşlardan tasarruf,
ekran boyut olarak yer kaplamıyor tasarruf,
haliyle pil küçülüyor ekransız daha küçük pil iş görüyor,
işlemci ram daha geçmiş yıllara ait olsa da yeter,

Telefonların kameraları çok gelişti fotoğraf makinaları ne durumda bilmiyorum. Bu tip bir lensin gece çekiminde bir telefon ile araya dağ kadar fark koyacağına eminim.

Bluethooth camera, wifi camera, lens camera, air camera, air lens camera, wireless camera

tam bir standart adı yok.

500 dolar çok büyük bir para.
canon XXD gibi orta giriş seviyesi slr makinalara denk gelen bir fiyat.
Not:
canon'da 400d, 450d giriş, 40d orta, 4d gibi tek haneliler profesyönel oluyor diye biliyorum. 200-500 dolar bunlara verecek kişi profesyönel amaçla kullanıyor olsa gerek o da her zaman yanında taşımak için. Gerçek bir işe çıktığında gerçek makinasını alır.

Özünde bence bu fiyatlara boş işler bunlar. Ekranlısına 500 dolar vereceğim sony fotoğraf makinasının ekransızına da o parayı vermek mantıklı gelmiyor.

ercanaltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
Merhaba redmi note 2 telefon power tuşuna basılınca açılmıyor bilgisayara bağlayınca da bilgisayar algılamıyor.Sanırım anakart arızalı onarım ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt