Soru Tam ekran hareketi

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Miui forum üyeleri size bir sorum olacak mi 9T kullananlar için,
Miui 12.0.5 global sürüm kullanıyorum, güncellemeyi en son paketi indir şeklinde yapıp ardından hard reset attım, telefon akıcılık konusunda diğer güncellemelere nazaran daha iyi hatta yeni uygulama kasası güncellemesi ile uygulama kasasına geçerken falan hiç kasma takılma olmuyor, fakat tam ekran hareketlerinde ana menüye gelirken uygulama animasyonlarında bazen kasma, fps düşüşü mevcut sizde de aynı sorun var mı acaba tuşlu kullanım gibi stabil değil çalışması, cevaplarınız için şimdiden teşekkürleryn~~

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
illgTR8 Dediğim gibi kasılma olayını gördüğüm gibi kapattım. Tam ekran istediğim için Mi9T aldım ama kullanamıyorum başka sürümlerde veya EU romlarda sorun olmayabilir. Bunları deneyecek ne vaktim var ne de bilgisayarım :) Bir kere aldık gitti, ilerde telefonu değiştirince donanımdan önce yazılıma para vermem gerektiğini umarım unutmam :)

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
illgTR8 Dediğim gibi kasılma olayını gördüğüm gibi kapattım. Tam ekran istediğim için Mi9T aldım ama kullanamıyorum başka sürümlerde veya EU romlarda sorun olmayabilir. Bunları deneyecek ne vaktim var ne de bilgisayarım :) Bir kere aldık gitti, ilerde telefonu değiştirince donanımdan önce yazılıma para vermem gerektiğini umarım unutmam :)
son versiyon miui launcher indirip kur sorun düzelmezse versiyon düşürerek devam et Yes~~

Oyla:

cenkermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cenkermurat
Cihazım
RedMi Note 6 Pr
Konular
3
Arkadaşlar selam, Mi 9T kullanıyorum yazılım 12.0.5 yüklü...Tam ekran oyun yada videolarda üstte bildirim çubuğu ve alttaki tam ekran gösterge çubuğu gitmiyor... Tam ekran gösterge çubuğunu gizledim ayarlardan tamamen ama üstteki bildirim panel gitmiyor şebeke saat pil vs hep gözüküyor üstte... Ne yapmam lazım yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı???

Oyla:
Üst Alt