Soru Tam ekran hareketi

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Miui forum üyeleri size bir sorum olacak mi 9T kullananlar için,
Miui 12.0.5 global sürüm kullanıyorum, güncellemeyi en son paketi indir şeklinde yapıp ardından hard reset attım, telefon akıcılık konusunda diğer güncellemelere nazaran daha iyi hatta yeni uygulama kasası güncellemesi ile uygulama kasasına geçerken falan hiç kasma takılma olmuyor, fakat tam ekran hareketlerinde ana menüye gelirken uygulama animasyonlarında bazen kasma, fps düşüşü mevcut sizde de aynı sorun var mı acaba tuşlu kullanım gibi stabil değil çalışması, cevaplarınız için şimdiden teşekkürleryn~~

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Henüz bana 12.0.5 gelmedi ama telefonum ilk açılıştaki kontrol panelinde bir hafif takılıyor gerisi yağ gibiden bir tık eksik.

Oyla:

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Henüz bana 12.0.5 gelmedi ama telefonum ilk açılıştaki kontrol panelinde bir hafif takılıyor gerisi yağ gibiden bir tık eksik.
Anladığım kadarıyla tam ekran kullanımda uygulamalardan ana menüye dönerken herhangi bi kasma, takılma, fps düşüşü olmamış acaba bana mı öyle geliyor bilemedim, çevremde kullanan birini bulup bakmam gerek, çünkü eğer bende oluyorsa sonuçta aynı telefon o zaman kullanan herkeste aynı sorun var diye düşünüyorum:^)

Oyla:

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5
12.0.5 çıktı mı

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Miui forum üyeleri size bir sorum olacak mi 9T kullananlar için,
Miui 12.0.5 global sürüm kullanıyorum, güncellemeyi en son paketi indir şeklinde yapıp ardından hard reset attım, telefon akıcılık konusunda diğer güncellemelere nazaran daha iyi hatta yeni uygulama kasası güncellemesi ile uygulama kasasına geçerken falan hiç kasma takılma olmuyor, fakat tam ekran hareketlerinde ana menüye gelirken uygulama animasyonlarında bazen kasma, fps düşüşü mevcut sizde de aynı sorun var mı acaba tuşlu kullanım gibi stabil değil çalışması, cevaplarınız için şimdiden teşekkürleryn~~
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum redmi note 8 pro MIUI 12.0.2 diğer konularda çok iyi ama tuşlar tam ekran hareketlerinden daha hızlı aslında tam ekran hareketleri de iyidi de sizin dediğiniz gibi FPS atlaması gibi bir şey yaşanıyor arada MIUI 11 de böyle sıkıntı yoktu tam ekran hareketlerinde

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Miui 11.0.1.0 global sürümde aynı sorun mevcut. İleri, geri hareketleri akıcı fakat ana menüye dönüşte FPS düşüklüğü yaşanıyor sanki. Orjinal temayla denedim, yine hüsran.

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Miui 11.0.1.0 global sürümde aynı sorun mevcut. İleri, geri hareketleri akıcı fakat ana menüye dönüşte FPS düşüklüğü yaşanıyor sanki. Orjinal temayla denedim, yine hüsran.
Evet hocam temalarla alakası yok geri felandada sıkıntı yok ama ana ekrana gelirken arada FPS dususumu bende anlamadım FPS atlamasimi yoksa bı anormallik var inşallah duzelir

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Evet hocam temalarla alakası yok geri felandada sıkıntı yok ama ana ekrana gelirken arada FPS dususumu bende anlamadım FPS atlamasimi yoksa bı anormallik var inşallah duzelir
Takılmayı gördüğüm gibi tuşlara geri döndüm. Konuyu görünce tema vs değiştirip denedim ama değişen bir şey olmadı. Ne yapmak lazım bilmiyorum :) Xiaomi yazılım işini çözse ne güzel olurdu :)

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Takılmayı gördüğüm gibi tuşlara geri döndüm. Konuyu görünce tema vs değiştirip denedim ama değişen bir şey olmadı. Ne yapmak lazım bilmiyorum :) Xiaomi yazılım işini çözse ne güzel olurdu :)
Haklısınız hocam tema değiştirdim düzeldi sandım yok ben tam ekran hareketleri daha hızlıdır diye kullanmak istedim telefon çok hızlı zaten pupg oynarken felan tuşlar gelmesin diye hemde kolaylık oluyor ama o FPS atlaması insanın sınırını bozuyor bu yüzden tuşlara döndüm memnunum

Oyla:
Üst Alt