İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Oluyor hocam. Romu kurduktan sonra opengapps'ten arm64-9.0-nano ' yu kuruyorsunuz değil mi?

gkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Arkadaşlar syberia os yükledim ama magisk 18.2 twrp den flaslamama rağmen kurulmuyor sebebi nedir acaba??

lordmad

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mad
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
Arkadaşlar syberia os yükledim ama magisk 18.2 twrp den flaslamama rağmen kurulmuyor sebebi nedir acaba??
18.2 mi? bildiğim kadarıyla en son sürüm 18.1, o yüzden 18.1 kurmayı deneyin, aşağıdaki linkten latest stable yazani indirip deneyin

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
hocam bu romda güncelleme OTA ile mi geliyordu

gkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
18.2 mi? bildiğim kadarıyla en son sürüm 18.1, o yüzden 18.1 kurmayı deneyin, aşağıdaki linkten latest stable yazani indirip deneyin
pardon yanlış yazmışım evet 18.1 kuruyorum ama bi türlü root olmadı

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

S.A arkadaşlar
Bu olay normal mi ? Dün gece 2 de şarjı fulledim sabah %80 şarjla güna başladık ama saat üç gibi şarj bitti. Daha önce miupro kullanıyordum radyo dinlediğim halde günü çıkartıyordu... Bu rom da şarj sıkıntısı varmı 3g de kullandım volte de kapalıydı. Pixel dönüş yapacağım sanırım. Birde magisk kurulu olduğu halde modül indirip kuruyorum yeniden başlattıyorum, uygulama yüklenmiyor, ama magisk te kurulu olarak görünüyor... Bu sıkıntıların yanı sıra birde otomatik döndürme yok, bu çözümü varsa boşa rom atmayım,

lediod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi5s Plus
Meslek
Bankacı
Konular
2

S.A arkadaşlar
Bu olay normal mi ? Dün gece 2 de şarjı fulledim sabah %80 şarjla güna başladık ama saat üç gibi şarj bitti. Daha önce miupro kullanıyordum radyo dinlediğim halde günü çıkartıyordu... Bu rom da şarj sıkıntısı varmı 3g de kullandım volte de kapalıydı. Pixel dönüş yapacağım sanırım. Birde magisk kurulu olduğu halde modül indirip kuruyorum yeniden başlattıyorum, uygulama yüklenmiyor, ama magisk te kurulu olarak görünüyor... Bu sıkıntıların yanı sıra birde otomatik döndürme yok, bu çözümü varsa boşa rom atmayım,
A. S bende kullanıyorum dediklerinizin hiç biri yok. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Bug oluşmuş olabilir.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
A. S bende kullanıyorum dediklerinizin hiç biri yok. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Bug oluşmuş olabilir.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Usta mobil bekleme kaça çıkıyor sende pixel den geçiş yaptım temiz derken format data mı yapmamı söylüyorsun

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56

S.A arkadaşlar
Hocam gördüğüm kadarıyla mobil ağ beklemesi bataryanın en çok kullananı
Benimde böyle bir sorunum vardı şarjım önceki kullanımlarıma göre daha hızlı bitiyordu belkide bataryamın ömrü bitiyodur ondardır belki.
Şuan da telefonda iki sim kart slotu var ve sim kartını diğer boştaki slota taktım bir değişme var önceden 2-3 saat ekran süresi alıyordum şuan 5- 5.5 u gördü

Üst Alt