Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Bu uygulamada backup diyoruz dahili hafızasındaki klasöre yedekliyor sonra bu klasörü pcye atıp yeni rom kurup uygulamayı tekrar yükledikten sonra dosyayı dahili hafızaya atıp restore diyince kesin olarak yedek geliyor değil mi çünkü whatsapp'ı yedekleyeceğim veriler önemli
Aynen öyle evet

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Bu uygulamada backup diyoruz dahili hafızasındaki klasöre yedekliyor sonra bu klasörü pcye atıp yeni rom kurup uygulamayı tekrar yükledikten sonra dosyayı dahili hafızaya atıp restore diyince kesin olarak yedek geliyor değil mi çünkü whatsapp'ı yedekleyeceğim veriler önemli
Uygulamalarda yedekliyor, WhatsAppta medyayı her ihtimale karşı kendiniz manuel yedekleyin, belki içerisindeki resimler ve diğer dosyaları yedekleme yapmayabilir. Risk almayın. WhatsAppı google drive yedeklemek daha iyi.

berkeyalcnkya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Uygulamalarda yedekliyor, WhatsAppta medyayı her ihtimale karşı kendiniz manuel yedekleyin, belki içerisindeki resimler ve diğer dosyaları yedekleme yapmayabilir. Risk almayın. WhatsAppı google drive yedeklemek daha iyi.
Konunun tam üzerine gelmiş gibi olacak hocam. Sorum şundan kaynaklı iş yeri içinde kullandıgım için medyada foto olarak 15.000 e yakın foto var bazılar kb'lı falan ancak Pc ye aktarırken dosya boyutu kuüçük olanlar aktarımı yavaşlattıgı için gerçekten uzun sürüyor. whatsapp Medya'da foto ve vdeo kısmını yedekliyor mu bunu deneyen arkadaşlar yazabilir mi ?

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Konunun tam üzerine gelmiş gibi olacak hocam. Sorum şundan kaynaklı iş yeri içinde kullandıgım için medyada foto olarak 15.000 e yakın foto var bazılar kb'lı falan ancak Pc ye aktarırken dosya boyutu kuüçük olanlar aktarımı yavaşlattıgı için gerçekten uzun sürüyor. whatsapp Medya'da foto ve vdeo kısmını yedekliyor mu bunu deneyen arkadaşlar yazabilir mi ?
Benim telefonda olanları yedekliyor.

akyakali

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
51
Telefondaki WhatsApp klasörünü rar la daha iyi yedeleyip geri yuklersin kardeşim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Yedekleme ayarlarından video yedeklemeyi açmanız lazım.
Dosyalar telefondan silinir ise uzun süre sonra sunucularda bulunamıyor. En iyisi cihazdaki WhatsApp klasörünü yedeklemek. Onu da hızlı olması için arşive ekleyin öyle kopyalayın.

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Sadece root yetkisi olan cihazlarda çalışır
Malum bazı cihazlarda Titanium Backup 'tan yedek alınca sorunsuz yedek alırken geri yüklerken uygulamalar yükleniyor fakat bir çoğu çalışmıyor. Migrate de ise yedeği tam alıyor fakat sorunlu uygulamalar hiç geri gelmiyor yani yüklenmiyor. Eğer böyle sorunlu bir cihazınız var ise bu uygulama tam sizlik.
Uygulamayı Google play storeden indiriyoruz.
Not: Uygulamanın bir artısı da oyun obb dosyalarını yedekler. Sıfır Kurulum yaptığınızda tekrar indirmenize yada kurulumdan önce manuel yedek almanıza gerek kalmaz

-Google hesabınızı girin ve uygulamaya depolama izni verin. Uygulamaya root izni verin.

-WiFi şifrelerinizi, mesajlarınızı, duvar kağıdınızı, arama kayıtlarını ve uygulamaları yedekleyebilirsiniz.
-App tıklayınca uygulamalar çıkacaktır yedeklemek istediğiniz uygulamayı bulup backup tıkladığınızda yedek alır

-Restore ise kurulum yaptıktan sonra geri yüklemenizi sağlar.

Not : Bütün uygulamaları tek seferde yedekleyen yöntem ücretlidir ve bu sürümde kullanılamaz. Tek tek yedek alabilirsiniz. Uygulamanın tam sürümü yıllık 8₺ ömür boyu kullanım 35₺ gibi cüzi bir rakamdır. Önce deneyin sonra satın almayı düşünebilirsiniz .
- Kolaylık olsun diye Titanium Backup yada Migrate ile tam yedek alabilir, bu uygulama ile de sorun yaşadığınız uygulamaları tek tek yedekleyip sorunsuz ve ücretsiz kullanabilirsiniz.
Benim sorun yaşadığım uygulamalar chrome, twitter, instagram, online işlemler ve bir kaç tane daha uygulamaydı o yüzden bu konuyu açma gereği duydum.

Not:Yedekleriniz Dahili Depolama/Swift Backup klasöründe olacaktır. Twrp üzerinden format data yada data sildiğiniz işlemlerde bu klasördeki yedeği sdcard, otg usb yada bilgisayara kopyalayarak güvene alınız. Daha sonra eski yerine taşıyarak restoreyi yapabilirsiniz.
Umarım işinizi görür
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
tüm uygulamaları sd karta yedek almıştım. Rom değiştirdim şimdi yedeği görmüyor yardım eder misiniz lütfen çok önemli veriler vardı

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
tüm uygulamaları sd karta yedek almıştım. Rom değiştirdim şimdi yedeği görmüyor yardım eder misiniz lütfen çok önemli veriler vardı
Swift Back-Up klasörünü dahili depolamaya taşı . Uygulamayı kapat aç tekrar dene

Üst Alt