Rehber Sweetin Cihazlar İçin Sorunsuz MIUI EU 13.0.7 SKFMIXM Kurulumu

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
miui 14 için nasıl yapacağız?
Usta şu an için sweetin'de MIUI 14 çok sıkıntılı. Romu kurduktan sonra imei işlemi varsa modem atsanız daha cihaz açılmıyor ayrıyetten kernel flashlamanız gerek. Hadi onu da yaptınız cihazınız 108MP olan değil de 64MP olan ise bir de üstüne rootlayıp sweetin_tint_fix modülünü kurmanız gerek.

Eğer cihaz 108MP ise romu kurduktan sonra modem ve kernel flashlayarak kullanabilirsiniz.

ahmet2734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Daha sonra verdiğim Google drive linkinden indirip çıkarttığımız su

Usta şu an için sweetin'de MIUI 14 çok sıkıntılı. Romu kurduktan sonra imei işlemi varsa modem atsanız daha cihaz açılmıyor ayrıyetten kernel flashlamanız gerek. Hadi onu da yaptınız cihazınız 108MP olan değil de 64MP olan ise bir de üstüne rootlayıp sweetin_tint_fix modülünü kurmanız gerek.

Eğer cihaz 108MP ise romu kurduktan sonra modem ve kernel flashlayarak kullanabilirsiniz.
bende bu sistemle miui 14 kurmak istiyorum 14,02 indirdim ama sorun şu super dediginiz olayda çok fazla var birtane yok super.img01 02 sıralı gidiyor tavsiye edermisiniz birde

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
bende bu sistemle miui 14 kurmak istiyorum 14,02 indirdim ama sorun şu super dediginiz olayda çok fazla var birtane yok super.img01 02 sıralı gidiyor tavsiye edermisiniz birde
Hocam super dosyası 1 tane olsa bile normal bir kullanıcı üzerinde düzenleme yapamıyor eğer kast ettiğiniz buysa. Öbür türlü birden fazla olması bir sorun sorun değil. Aynı dosyayı adam 700mblık 9 parcaya bölmüş mesela normali de zaten o civarda.

Sizin kamera 64mp mi 108mp mi onu belirtin önce.

ahmet2734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
sweetin olanı 64mp

Üst Alt