Soru Sürüm Düşürme

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
Arkadaşımdada not 9 pro vardı. Twrp yüklerken hata verdi telefon. Forumda da not 9 pro için twrp sürümlerinin tam çalışmadığını yazmışlardı konular var aratırsanız bulursunuz. En iyisi fastboot rom indirip mi flashtan flaşlamanız lazım.
ben 9s twrp kullanıyorum 9 pro için de aynı zaten çalışıyor rootu falan öyle hallediyorum

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Bunun için çok uğraşmam gerekir mi peki? Bi de bunu yapmanın riski var mı? Varsa ne gibi riskleri var?
Fastboot rom yükleyeceksiniz problem olmaz zaten program herşeyi hallediyor forumda anlatımlarıda var. Sadece programda kilit olayı var kiliti kapat açık kalsın vs. ona dikkat etmeniz gerekiyor.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Ben de Note 9 Pro'mun sürümünü düşürmek istiyorum. Zahmetsizce bu mümkün mü acaba? Mümkün ise nasıl? Miui12 yükleyince şarj sorunu yaşamaya başladım. 11'de de şarjı az gidiyordu ama, en azından su gibi gitmiyordu. Ortalama 1.5 günü rahat çıkarıyordu.
SD olduğu için twrp downgrade yapabilirsiniz ancak önerim fastboot yöntemidir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot rom yükleyeceksiniz problem olmaz zaten program herşeyi hallediyor forumda anlatımlarıda var. Sadece programda kilit olayı var kiliti kapat açık kalsın vs. ona dikkat etmeniz gerekiyor.
Bana göre cmd yükleme daha sağlıklı,daha bugün birinin telefon miflash a güncelleme gelmiş yarıda kesilmiş,yine de kurtarabildik en azından.Ama miflash kullanmak çok sağlıklı değil.

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
SD olduğu için twrp downgrade yapabilirsiniz ancak önerim fastboot yöntemidir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana göre cmd yükleme daha sağlıklı,daha bugün birinin telefon miflash a güncelleme gelmiş yarıda kesilmiş,yine de kurtarabildik en azından.Ama miflash kullanmak çok sağlıklı değil.
Şuana kadar problem yaşamadım ben şahsen ama sizin dediğinizde doğrudur.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Reci
Fastboot rom ile düşürebilirsiniz. Ya da twrp yüklü ise flashlayip düşürebilirsiniz kendi ayarlarından düşürme yapamazsınız hocam.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Recovery dosyasını indirip flashlamak lazm dimi örnek veriyorum cihazım 12.0.1 ama ben 11.6.0 yapmak istiyorum

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Reci
Recovery dosyasını indirip flashlamak lazm dimi örnek veriyorum cihazım 12.0.1 ama ben 11.6.0 yapmak istiyorum
Yalnız dikkat edin,nasıl yaptıysa cihazına fastboot üzerinden recovery rom yükleyip brick eden olmuştu

Muharrem5896

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
Mia2
Konular
8
Hocam bende mi6x var bunda not 7 den port lanmis rom var android 10 ama ben eu rom geçmek istiyorum oda Android 9 sorun olurmu trwp yüklü

Üst Alt