Yardım Sürüm düşürme

• Konbuyu başlatan Veyis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Teşekkür ediyorum hocam. Eu 12. 0.2 den global e geçerken brick oldu. Tepki vermedi bilgisayar com22 olarak görüyordu. 3 ayrı ustaya gittim brick dediler birine yaptırdım. Önceden ben bu rom u kurmuştum sorun yoktu curtana idi aynı rom u tekrar kurar Ken brick oldu.
Hocam mi flash tool ile yazılım atarken çok dikkatli olmanız lazım eksik driver yanlışlıkla kablo bağlantısının kesilmesi vs gibi durumlarda cihaz hard brick konumuna düşer ancak edl modda yetkili hesap ile yazılım atılarak ayaga kaldırılır cihaz size tavsiyem su yönde olur cihaza en son sürüm miatoll Orange Fox twrp kurun stock rom kurcaksanız da custom eu rom kurcaksanız da twrp üzerinden kurun en temizi.bu mi flash tool ile ugrasmayın

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Hocam mi flash tool ile yazılım atarken çok dikkatli olmanız lazım eksik driver yanlışlıkla kablo bağlantısının kesilmesi vs gibi durumlarda cihaz hard brick konumuna düşer ancak edl modda yetkili hesap ile yazılım atılarak ayaga kaldırılır cihaz size tavsiyem su yönde olur cihaza en son sürüm miatoll Orange Fox twrp kurun stock rom kurcaksanız da custom eu rom kurcaksanız da twrp üzerinden kurun en temizi.bu mi flash tool ile ugrasmayın
Çok teşekkür ediyorum hocam en mantıklısı twrp ile atmalı tekrar rom indirip kurayım yada tekrar eu kurayım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Çok teşekkür ediyorum hocam en mantıklısı twrp ile atmalı tekrar rom indirip kurayım yada tekrar eu kurayım.
Hocam kod adına dikkat edin bide stock rom kurcaksanız recovery olan versiyonu kurun

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Yeni konu açtım yardım edin

arkadaşlar hayırlı akşamlar cihazım ikinci kez brick oldu.

ilkinde eu miui12.0.2 kurulu iken global e döneyim dedim hindistan 11,0,4 vardı kurarken cihaz error verdi açılmadı.

cihaz yapıldı geldi ama avrupa global kurmuşlar twrp den eu 11,0,10 kurdum hata verdi aramalarda donma vardı.
şimdi cihaza hindistan 12,0,2 kurarken error verdi cihaz fastboot ta kaldı kapattım açılmıyor.

yine yaptırmaya il dışına çıkması lazım neden yapar hatam da yok.
curtana_in_global_images_V12.0.2.0.QJWINXM_20201213.0000.00_10.0_in bu rom u kurarken oldu. mi flash ile

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yeni konu açtım yardım edin

arkadaşlar hayırlı akşamlar cihazım ikinci kez brick oldu.

ilkinde eu miui12.0.2 kurulu iken global e döneyim dedim hindistan 11,0,4 vardı kurarken cihaz error verdi açılmadı.

cihaz yapıldı geldi ama avrupa global kurmuşlar twrp den eu 11,0,10 kurdum hata verdi aramalarda donma vardı.
şimdi cihaza hindistan 12,0,2 kurarken error verdi cihaz fastboot ta kaldı kapattım açılmıyor.

yine yaptırmaya il dışına çıkması lazım neden yapar hatam da yok.
curtana_in_global_images_V12.0.2.0.QJWINXM_20201213.0000.00_10.0_in bu rom u kurarken oldu. mi flash ile
cihazınızın kodu curtanamı yoksa joyeuse mi? arkada 48 mp mi yazıyor 64 mp mi?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Fastboot moda alabiliyor musunuz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz hiç tepki vermiyor pc ye bağlanınca aygıt yöneticisinde com20 yazıyor
geçmiş olsun yetkili hesap ile yazılım yüklenmesi gerekiyor. Dilerseniz uzak bağlantı ile destek verebiliriz.

Üst Alt