Yardım sürüm düşürme anti rolback

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
hocam dediğiniz mantıklı gibi ama ben mi9t de v12.05 ten v11.05'e dönerken antirollbackten brick olmuştu bilemiyorum belki de flashlarken hata ettim emin değilim. 8 ay önce falandı yani

Yaptığınız sürüm EEA ise evet bakın attığım resme 11.06 öncesine rolled back diyor hocam.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Yaptığınız sürüm EEA ise evet bakın attığım resme 11.06 öncesine rolled back diyor hocam.
yok hocam globalden globale düşürmeyi denemiştim sadece global kullanıyorum ben. geçen anti rollback kontrolü yaptım getvar 1 yazıyordu. anlatılana göre 4 dışında koruma yok demekmiş benimki nasıl brick oldu anlayamadım. bypass da olmuyor dönemiyorum eski sürüme geri.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
yok hocam globalden globale düşürmeyi denemiştim sadece global kullanıyorum ben. geçen anti rollback kontrolü yaptım getvar 1 yazıyordu. anlatılana göre 4 dışında koruma yok demekmiş benimki nasıl brick oldu anlayamadım. bypass da olmuyor dönemiyorum eski sürüme geri.

Evet 4 harici diğerlerinde sorun yok. Belki de siz yükleme esnasında kabloyu oynattınız. Bir kez Mia2 cihazım ile başıma gelmişti.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Evet 4 harici diğerlerinde sorun yok. Belki de siz yükleme esnasında kabloyu oynattınız. Bir kez Mia2 cihazım ile başıma gelmişti.
olabilir hocam zaten yapamayınca cihazı sıfırlamaya karar verdim mevcut romun aynısını tekrar yükledim. teşekkür ederim ilginiz için

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
olabilir hocam zaten yapamayınca cihazı sıfırlamaya karar verdim mevcut romun aynısını tekrar yükledim. teşekkür ederim ilginiz için

Rica ederim hocam. Bazen öyle anlar geliyor ki yaşamayan bilemez derler ya işte. Düz bir magisk modülü ile ses kartını/çipini yakan biri olarak sölüyorum, bir çok kişi inanmadı bana. Mümkün değil diye. Ama işte yanmış :D

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
facepalm~~