Yardım sürüm düşürme anti rolback

HamzaKaya**

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Valla bekleme süreme hiç dikkat etmedim ama miui 11 global kararlı yüklüyken ekran süresi 8-9 saati zorlardım çünkü oyun falan oynamam azıcık whatsap azıcık insta biraz youtube ve spotify çalışırdı gayet iyi götürürdü. Miui 12 ise rezalet kullanımım yine aynı 100 şarjdan alıyorum 80e kadar hızlı çakılıyor ekran sürem ortalama 6 saat falan hiç memnun değilim telefon çökecek korkusuna rom da atamıyorum çok büyük hevesle almıştım bu cihazı ama ekranı dışında her şeyi kusurlu bir cihaz :(
Miui 11 güzeldi bende sürüm düşürecektim anti 4 çıktığı için yapamıyorum biraz bu telefonu kullanıp değiştireceğim.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Bende MIUI 12.5 ench +15 saat aliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu romu biraz daha detaylı anlatabilir misiniz global 12 den farkları nedir. Ben oyun falan oynamıyorum sadece sosyal medya ve müzik. Bu sürümde wifi sorunları falan var çözemedim. Kamerası bildiğimiz miui mı? Bu sürüme geçerken rollback olmaz herhalde. Ayrıca cihazımda twrp yüklü değilmiş

Miui 11 güzeldi bende sürüm düşürecektim anti 4 çıktığı için yapamıyorum biraz bu telefonu kullanıp değiştireceğim.
Bende anti 1 yazıyor ama önceki sefer neden rollback olup brick oldu onu anlamadım şimdi yine bozulur diye müdahale edemiyorum. Diğer arkadaş miui 12.5 ten bahsediyor eğer iyi bir romsa ona geçeceğim onda rollback sorunu olmaz

HamzaKaya**

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Bu romu biraz daha detaylı anlatabilir misiniz global 12 den farkları nedir. Ben oyun falan oynamıyorum sadece sosyal medya ve müzik. Bu sürümde wifi sorunları falan var çözemedim. Kamerası bildiğimiz miui mı? Bu sürüme geçerken rollback olmaz herhalde. Ayrıca cihazımda twrp yüklü değilmiş

Bende anti 1 yazıyor ama önceki sefer neden rollback olup brick oldu onu anlamadım şimdi yine bozulur diye müdahale edemiyorum. Diğer arkadaş miui 12.5 ten bahsediyor eğer iyi bir romsa ona geçeceğim onda rollback sorunu olmaz
Benim tavsiyem hiç uğraşmaman bazı telefonlar miui12 - 12.5'da iyi performans verebiliyor senin ki vermeyebilir. 6 saat kötü değil. Benim telefonuma 12.5 güncellemesi geldi fakat ben yapmıyorum yeni özellik ekleneceği için daha çok pil yer 6 - 7 saatin 2- 3 saate düşmesini istemem.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Benim tavsiyem hiç uğraşmaman bazı telefonlar miui12 - 12.5'da iyi performans verebiliyor senin ki vermeyebilir. 6 saat kötü değil. Benim telefonuma 12.5 güncellemesi geldi fakat ben yapmıyorum yeni özellik ekleneceği için daha çok pil yer 6 - 7 saatin 2- 3 saate düşmesini istemem.
Sizin dediğiniz de doğru wifi sorunu olmasa iyiydi de işte çok can sıkıyor sürüm de düşüremiyorum böyle kalıcak mecbur

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Yaşadığınız wifi sorunu nedir?
Kendi kendine kesiliyor bağlı ama sanki wifi yokmuş gibi davranıyor. Whatsappta mesajlar gitmiyor ya gir çık yapınca ya da wifi açıp kapatınca gönderiyor mesajları. İnstagrama girmeyince mesajlar gelmiyor. Bazen youtube donup kalıyor internet yok diyor ama wifi bağlı. Bunların hiçbiri mobil veride olmuyor. İnternetimde de modemimde de sorun yok ayrı olarak 2 telefon 1 tablet 1 tane de bilgisayar bağlı onlarda bu sorun yok. Bğtğn rehberleri okudum uyguladım sorunu çözemedim. Bir de mesela wifi bağlıyken birisi beni ararsa hata çıkıyor bu ağın erişimi yok diye o hatayı alırsam zaten 7-8 kere wifi aç kapat yapınca anca buluyor wifi ağımı. Modem yanıbaşımda

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92

Benim dediğim china orjinal fastboot rom üstüne Google play root filan kurdum şuan çok güzel hemde %80 Türkçe dilinde sadece ayarlarda bazı kısımlar ingilizce

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Benim dediğim china orjinal fastboot rom üstüne Google play root filan kurdum şuan çok güzel hemde %80 Türkçe dilinde sadece ayarlarda bazı kısımlar ingilizce
Teşekkür ederim bilgi için

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
arkadaşlar mi9t cihazımın bl kilidi açık. miui 12.1.4 sürüm kullanmaktayım ama bu sürümün sorunları bitmiyor cihazımı doğru düzgün kullanamıyorum. daha önce miui 11e dönmeye çalışınca brick oldu cihaz zoraki açmayı başardım yardım alarak. bu anti rollback olayına takılmadan nasıl miui 11e dönebilirim? ayrıca 11e geri dönersem imei numaramı nasıl güvenceye alabilirim silinmemesi için?

Durum şöyle hocam. Bazı ülkelerin romlarına kısıtlama getiriliyor. Eğer o sürüm altına inersen sıkıntı yaşarsınız. Örnek birtanesini atayım. Global rom için rolled back yazandan aşağı sürüme inemezsiniz. Yani en azından ben öyle biliyorum ..

Bu ise EEA için ;

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Durum şöyle hocam. Bazı ülkelerin romlarına kısıtlama getiriliyor. Eğer o sürüm altına inersen sıkıntı yaşarsınız. Örnek birtanesini atayım. Global rom için rolled back yazandan aşağı sürüme inemezsiniz. Yani en azından ben öyle biliyorum ..

Bu ise EEA için ;

hocam dediğiniz mantıklı gibi ama ben mi9t de v12.05 ten v11.05'e dönerken antirollbackten brick olmuştu bilemiyorum belki de flashlarken hata ettim emin değilim. 8 ay önce falandı yani

Üst Alt