Yardım sürüm düşürme anti rolback

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
arkadaşlar mi9t cihazımın bl kilidi açık. miui 12.1.4 sürüm kullanmaktayım ama bu sürümün sorunları bitmiyor cihazımı doğru düzgün kullanamıyorum. daha önce miui 11e dönmeye çalışınca brick oldu cihaz zoraki açmayı başardım yardım alarak. bu anti rollback olayına takılmadan nasıl miui 11e dönebilirim? ayrıca 11e geri dönersem imei numaramı nasıl güvenceye alabilirim silinmemesi için?

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
Mi Flash ile kolayca ve brick olmadan geçiş yapabilirsiniz.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha önce mi flash ile miui11 rom atınca kırmızı yazıyla antirollback dedi telefon bi daha açılmadı. forumu inceledim rollback kontrolü varmış onu yaptım şimdi de cihazda antirollback koruması görünmüyor anlamadım işi. ayrıca imei hakkında bilginiz var mı acaba? nasıl korurum

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
En garantili yöntem twrp ile dönüş olacaktır.
Miui11 için "Recovery" yazanın yanıdanki Download kısmından indirip Wipe yaptıktan sonra indirdiğin .zip uzantılı romu Dahili hafızaya atıp install yapman gerekiyor.

Önemli Not;
Cihazdaki bilgilerin dönüşü olmaksızın silinir
İmei silinmez (Yine de EFS backup al, pc ye kayıt et)
Yaptığın işlemlerden Miuiturkiye ailesi sorumlu değildir..

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
En garantili yöntem twrp ile dönüş olacaktır.
Miui11 için "Recovery" yazanın yanıdanki Download kısmından indirip Wipe yaptıktan sonra indirdiğin .zip uzantılı romu Dahili hafızaya atıp install yapman gerekiyor.

Önemli Not;
Cihazdaki bilgilerin dönüşü olmaksızın silinir
İmei silinmez (Yine de EFS backup al, pc ye kayıt et)
Yaptığın işlemlerden Miuiturkiye ailesi sorumlu değildir..
linkten romu indirdim ama twrp ve wipe olayını bilmiyorum hocam biraz da açabilir misiniz ya da rehber var mıdır

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Cihazin mi 9t (k20) ise ben china rom kullanıyorum bı sıkıntısı yok gayet akıcı vede pil performansı güzel MIUI 12.5 ench oluyor cihaz tavsiye ederim

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Cihazin mi 9t (k20) ise ben china rom kullanıyorum bı sıkıntısı yok gayet akıcı vede pil performansı güzel MIUI 12.5 ench oluyor cihaz tavsiye ederim
global kullanıyorum şuan bu miui12 bende sorunlu sanırım wifi sorunu var pil zaten su gibi gidiyor whatsapptan mesajlar gitmiyor instagram da sorunlu

HamzaKaya**

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
global kullanıyorum şuan bu miui12 bende sorunlu sanırım wifi sorunu var pil zaten su gibi gidiyor whatsapptan mesajlar gitmiyor instagram da sorunlu
Hocam, kusura bakmayın konuyla alakasız ama benimde telefonum miui12 sürümünde %100 şarj 15 saat bekleme süresi ile 6 saat 20dk ekran süresi veriyor. Sizin pil durumunuz miui12de nasıl söyleyebilir misiniz?

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Hocam, kusura bakmayın konuyla alakasız ama benimde telefonum miui12 sürümünde %100 şarj 15 saat bekleme süresi ile 6 saat 20dk ekran süresi veriyor. Sizin pil durumunuz miui12de nasıl söyleyebilir misiniz?
Valla bekleme süreme hiç dikkat etmedim ama miui 11 global kararlı yüklüyken ekran süresi 8-9 saati zorlardım çünkü oyun falan oynamam azıcık whatsap azıcık insta biraz youtube ve spotify çalışırdı gayet iyi götürürdü. Miui 12 ise rezalet kullanımım yine aynı 100 şarjdan alıyorum 80e kadar hızlı çakılıyor ekran sürem ortalama 6 saat falan hiç memnun değilim telefon çökecek korkusuna rom da atamıyorum çok büyük hevesle almıştım bu cihazı ama ekranı dışında her şeyi kusurlu bir cihaz :(

Son düzenleme:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Valla bekleme süreme hiç dikkat etmedim ama miui 11 global kararlı yüklüyken ekran süresi 8-9 saati zorlardım çünkü oyun falan oynamam azıcık whatsap azıcık insta biraz youtube ve spotify çalışırdı gayet iyi götürürdü. Miui 12 ise rezalet kullanımım yine aynı 100 şarjdan alıyorum 80e kadar hızlı çakılıyor ekran sürem ortalama 6 saat falan hiç memnun değilim telefon çökecek korkusuna rom da atamıyorum çok büyük hevesle almıştım bu cihazı ama ekranı dışında her şeyi kusurlu bir cihaz :(
Bende MIUI 12.5 ench +15 saat aliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt