Yardım Sürekli bu ses dosyası geliyor

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
En klasik yöntemi denedinizmi peki uygulamanın verilerini sıfırlayıp yeniden başlatın
Benim problem çözüldü teşekkürler ama arkadaşın konuyu baltaladik kusura bakma hocam

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Benim problem çözüldü teşekkürler ama arkadaşın konuyu baltaladik kusura bakma hocam
Hard reset vs bütün yolları denedim ama bu ses dosyalari sürekli geliyor uygulama yüklemedende geliyor sebebi nedir acaba varmı bir çözümü?
Aslında cevaplar aynı. Bu ses dosyaları gmail uygulamasının bildirim sesleri. Bu herzaman çıkacaktır. Müzik uygulamasında görmemek için sunduğum çözüm yeterli

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Aslında cevaplar aynı. Bu ses dosyaları gmail uygulamasının bildirim sesleri. Bu herzaman çıkacaktır. Müzik uygulamasında görmemek için sunduğum çözüm yeterli
Benim cihaz mi A3 müzik uygulaması yok :(

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Benim cihaz mi A3 müzik uygulaması yok :(
👍😄
Kusura bakmayın.
Peki siz bu dosyaları nerede görmek istemiyorsunuz. Bunlar bildirim sesleri. Gmail uygulaması kullanıyor genelde. Eğer ki bu uygulama varsa bu seslerde olacaktır. Kullandığınız dosya yöneticisinden kontrol ettiğinizde bu dosyaları görebilmeniz normal.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
👍😄
Kusura bakmayın.
Peki siz bu dosyaları nerede görmek istemiyorsunuz. Bunlar bildirim sesleri. Gmail uygulaması kullanıyor genelde. Eğer ki bu uygulama varsa bu seslerde olacaktır. Kullandığınız dosya yöneticisinden kontrol ettiğinizde bu dosyaları görebilmeniz normal.
Android 11'den sonra bu sesler geldi bendede

Üst Alt