Soru Şu Telefonlar hakkında görüşlerinize talibim.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Merhaba sevgili MiUi TR ailesi.
Şu iki model oldukça ilgilimi çekiyor.
Sizlerin düşüncesini merak ediyorum. Bu iki model ile ilgili düşüncelerinizi alabilirmiyim?

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37
Sizce realme X2 pro nasıl birine sordum 2.000 dedi ama tek hatttinin IMEI kapanmış 2 hattı açık kayıt yaptırmamiş IMEI atma filan bu telefonlarda kolaymi benim elimdeki şuan telefon redmi not 7

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
X2 pro.guzel cihaz realmeye mail.atmistim.gelecekmi bu cihaz diyemtesekkur edio bilgi.vermemislerdi imei atilirmi.bilmiyorum eskiden oppolara imei atilmiyordu sony gibi kriptolu imei kullaniyordu suan nasildir bilmem ama.onepluslara atiliyordu mesela. Ama.bu is fabrikada yaziliyom nasilsa illaki binyolu vardir gelistiricilerin bu isi cozmesi yada cozmusseler hamgi bix ile atildigini arastirmak lazim. Mesela.zamaninda htc titan icin imei icin ben boxlari takip ederek o box elinde olan bi tamirciye gitmistim. Yapamamisti cindeki box in yapimcisiyla beraber uzak baglanti ve anakarta lehim atarak yapmistik.

Oyla:

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37
X2 pro.guzel cihaz realmeye mail.atmistim.gelecekmi bu cihaz diyemtesekkur edio bilgi.vermemislerdi imei atilirmi.bilmiyorum eskiden oppolara imei atilmiyordu sony gibi kriptolu imei kullaniyordu suan nasildir bilmem ama.onepluslara atiliyordu mesela. Ama.bu is fabrikada yaziliyom nasilsa illaki binyolu vardir gelistiricilerin bu isi cozmesi yada cozmusseler hamgi bix ile atildigini arastirmak lazim. Mesela.zamaninda htc titan icin imei icin ben boxlari takip ederek o box elinde olan bi tamirciye gitmistim. Yapamamisti cindeki box in yapimcisiyla beraber uzak baglanti ve anakarta lehim atarak yapmistik.
Hocam bir tane satıcida buldum 2.000 fiyatı IMEI attiramamis Xiaomi gibi yaygin olmadığı için ben redmi not 7 buna geçmek istiyorum ama IMEI beni tedirgin etti satıcı 2 ay kaldı bitmesine dedi hattın kapanmasına eğer satamazsam tablet niyetine kullanırım dedi sıfır alsam 5.000 çok pahalı beklemek daha mı iyi olur yoksa IMEI atacak birini bulursam almak mantıklı mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bir tane satıcida buldum 2.000 fiyatı IMEI attiramamis Xiaomi gibi yaygin olmadığı için ben redmi not 7 buna geçmek istiyorum ama IMEI beni tedirgin etti satıcı 2 ay kaldı bitmesine dedi hattın kapanmasına eğer satamazsam tablet niyetine kullanırım dedi sıfır alsam 5.000 çok pahalı beklemek daha mı iyi olur yoksa IMEI atacak birini bulursam almak mantıklı mı
Cihaz 8/128 GB bide

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Ha bu arada bahsettigin ilani gordum adam yazmis zaten ilana bi kac yere sordum.suan atilmiyor yazmis box guncellemelerini takip edin realme. Opo oneplus lara hangi box ile atiliyorsa onun guncelleme sayfasini takip edin

Oyla:

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37
Ha bu arada bahsettigin ilani gordum adam yazmis zaten ilana bi kac yere sordum.suan atilmiyor yazmis box guncellemelerini takip edin realme. Opo oneplus lara hangi box ile atiliyorsa onun guncelleme sayfasini takip edin
Aynen tek satıcida var

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz 8/128 GB bide
Zenex hocama sormak lazım hocam.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım