Sohbet Şu telefona amiral gemisi değil

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
11
Amiral gemisi cihazlardan çok eksiği var kimse kendini kandirmasin kamera kalitesi amiral gemilere yaklamasamaz bile ekran desen oda aynı şekil bu telefon orta segment amiral gemilere ancak işlemcisi yaklasabilir insanları cezbedende o zaten kamera için telefon alanlar T serilerindem uzak dursun
Bu telefonu kullandığına emin misin?

romenox9999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdalcan
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
Emekli
Konular
3
Üst segment bir cihaz amiral gemisi değil. Amiral gemisini devrin şartlarında üretilen en üst cihazlara diyoruz. Elinizde ki cihaz her anlamda amiral gemisini hak eden bir cihaz değil, kesinlikle kötü değil olamazda oldukça beğendiğim bir cihaz zaten.

Ekran çözünürlüğü FULL HD+, 446PPI'lık bir piksel yoğunluğu var. Mesela buralarda ekrandan kısmışlar ama bunun yerine 144hz bir ekran koymuşlar. Üst segment ile amiral gemisi arasında ki fark bu, üst segmentte bir yerden kısıp bir yerden iyi tutarlarken amiral gemilerinde her şey iyidir.

Ekran koruması Gorilla Glass 5, iyi bir koruma olsa da bir amiral gemisi teknolojisi değil.

Kasası da plastik.

İşlemcisi ile Mediatek'in en güçlülerinden 9200+, güçlü bir işlemci ancak ne kadar güçlü olursa olsun bir Snapdragon stabilitesine ulaşamıyor. Zaten Snapdragon 8gen 2 veya üstü bir işlemci kullanmış olsalar telefonun fiyatı da artacağı için bu fiyat performansı kaçırmış olurlardı.

Telefonunuza fazla yüklenmenize gerek yok, fiyat performans olarak 9/10 olarak gördüğüm bir cihaz ve zaten fiyatı bir amiral gemisi fiyatı da değil.

Söz konusu amiral gemisi karşılaştırması olursa fiyat bilgisi önemsenmez, fiyat/performans eşiğini saf dışı bıraktığınızda da zaten cihaz diğer amiral gemileri ile boy ölçüşemez. Cihazı alınabilir kılan zaten bu fiyata bu ürünü sunabiliyor olması.
Muhteşem bir açıklama hocam, bu bilgiden bende istifade etmiş oldum.

Üst Alt