Yardım Su Kaçağı

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Telefon üst kısımdan yarısına kadar suya sadece girdi çıktı 1 saniye falan sürmüştür suda kaldığı süre 1-2 saat sonra kulaklık takılı algılıyordu kulak pamuğuyla jakı kuruladım sıkıntı şu an yok ama hattım çekmiyor servis yok sorunu alıyorum bu arada şu anlık ahizede de sıkıntı yok hattı yuvadan çıkardım sd kart ile birlikte ikisi de kuruydu acaba ahizeden içeri su girmiş ve sinyal kablosuna kısa devre yaptırmış olabilir mi ayrıca mi max 2 tamiri yapabilecek türkiyenin herhangi bir yerinde teknik servis var mı çünkü su aldığı için garanti dışı diye biliyorum garantisi hala geçerli midir

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Moralini bozmak gibi olmasın ama o telefondan artık hayır gelmez... Arkadaşım Lg telefonunu sıfır aldı geldi, akşam suya düşürdü hemen aldı 1 saniye bile suya temas etmedi telefon. Kuruladı, pirince yatırdı ve telefonu kullanmaya devam etti... Aradan 40-45 gün geçti telefon cortladı, garantisi var diye gönderdi, gelen cevap "sıvı teması nedeniyle telefon garanti dışı" oldu...

İyi bir teknik servis için enjoy_mi yi tavsiye ederim.

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Moralini bozmak gibi olmasın ama o telefondan artık hayır gelmez... Arkadaşım Lg telefonunu sıfır aldı geldi, akşam suya düşürdü hemen aldı 1 saniye bile suya temas etmedi telefon. Kuruladı, pirince yatırdı ve telefonu kullanmaya devam etti... Aradan 40-45 gün geçti telefon cortladı, garantisi var diye gönderdi, gelen cevap "sıvı teması nedeniyle telefon garanti dışı" oldu...

Teknik servis önerisi için sağol adama yazdım

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bana yardımcı olan bütün forum üyelerine çok teşekkür ederim. Telefonu özellikle whatsappı çok kullandığım için telefonu 4 saat sonra pirinçten çıkarttım dayanamadım şu an çok şükür hat çekiyor sd card sim cardı telefon görüyor kulak pamuğuyla kuruladım tek sıkıntı çok çok ufak ahizede biraz cızırtı var gibi o da hiç etkilemiyor.

Oyla:

aRiSe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Bana yardımcı olan bütün forum üyelerine çok teşekkür ederim. Telefonu özellikle whatsappı çok kullandığım için telefonu 4 saat sonra pirinçten çıkarttım dayanamadım şu an çok şükür hat çekiyor sd card sim cardı telefon görüyor kulak pamuğuyla kuruladım tek sıkıntı çok çok ufak ahizede biraz cızırtı var gibi o da hiç etkilemiyor.
1 gün sabredemediniz mi neyine dayanamıyordunuz yarın bir gün cihaz bozulsa müşkül durumda iken olsa bu ne yapacaksınız?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
1 gün sabredemediniz mi neyine dayanamıyordunuz yarın bir gün cihaz bozulsa müşkül durumda iken olsa bu ne yapacaksınız?
Bazen İnsanlar sıkıştıklarında yardım çağrısında bulunurlar, herkes yardımcı olur,onlar önerileri dinler ve sonra yine de kendi bildiklerini uygularlar maalesef, yapacak bir şey yok...

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39

Eskiden TRT1 de Bizimkiler diye bir dizi vardı.
Orada Cemil isimli bir karakter vardı.. Onun yorumları gibi olmuş.. :))

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
o cihazi ikide bir acmak kadar sacma bi hareket olmaz...
cihazin sokulup alkol ile sudan olusan zararin temizlenmesi gerekirdi tabi bunlar cihazin acilmasinin zor oldugunu dusunerek once pirince yatirman gerekgidi durumundan sonraki durumlar cihazin pirince yatirdikdan sonra direk alkol ile mudahele.edilmesi gerekir suan o cihaz siviyi yedi ve sende sabretmeyip qctin ve icinde nen kaldi o nemden dolayi ister istemez icinde pas olusacak bugun degilse yarin sonraki gun veya sonraki aylarda mutlaka bi yerinden ariza vericek...

kardesim annemin vefat ettigi zaman telefonu dusurmustu yagmur suyunun icine hemen bataryahi sokup cihazi komple dagitio geri toplamistim alkollede temizlemistim ancak oyle adam olmustu ertesi gunde kullanima hazir ama bunun icin oncelikle sabir gerekiyor sabretmezsen sonuc alamazsin sadece gunu kurtarirsin...

Oyla:
Üst Alt