Soru Stock rom mu yoksa Miui eu mu?

Zyepa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zabit
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
3
Selamlar herkese forumumuzun yeni bir kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 senedie xiaomi kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat bikaç sorum olacak izin verirseniz;

Hali hazırda stock android 9 kullanıcısıyım. Telefonumda biraz farklılık ve kullanışlılık istiyorum. Sizce romumu değiştirmeli miyim? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazarsa ve yardımcı olursa sevinirim.

Ayrıca arayüz görüntülerinizi rica edebilir miyim?

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Oyla:

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
İşte bu yüzden açık kaynak kod diye haykırıyoruz. Kullandığınız google hizmetlerinin hesap bilgilerinize erişip onları saklamadığını garanti edebilir misiniz?

Edemezler, şirket şifrelere erişince suç olmuyor kullanıcıların gözü önünde. Daha geçen gün google'ın kendi itirafı vardı buyurun okuyun.

Oyla:

Zyepa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zabit
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
3
Oyla:

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Sürem doluyor derken hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürem doluyor derken hocam
Hocam telefondaki geliştirici seçeneğinden oem kilit açmayı aktif ettim, sonrasında mi kilit durumundan telefonla mi hesabımı eşleştirdim. Daha sonra konudaki programla unlock işlemini yaptım ama 3gün sonra tekrar deneyin tarzında ingilizce bir uyarı belirdi. Cumartesi yapmıştım yarın doluyor 3.günüm. Tekrar programla kiliti açmayı deneyeceğim.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Hocam telefondaki geliştirici seçeneğinden oem kilit açmayı aktif ettim, sonrasında mi kilit durumundan telefonla mi hesabımı eşleştirdim. Daha sonra konudaki programla unlock işlemini yaptım ama 3gün sonra tekrar deneyin tarzında ingilizce bir uyarı belirdi. Cumartesi yapmıştım yarın doluyor 3.günüm. Tekrar programla kiliti açmayı deneyeceğim.
Android one larda farklı ama hocam

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam eu romdan farkı nedir bu aralar rom hastalığına tutuldum bulduğum her romu denemek istiyorum :) bi günde 3 rom attığım oldu
bir günde 3 rom denemek zor :D antutu yapıp değiştirmiyorsunuz değil mi :D

Oyla:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
arkadaşlar benim Turkcell hattımda 4.5g bazen G oluyor hızda sıkıntı yok ama neden G ye dönüyor anlamadım bölgesel sıkıntı mı var acaba sizde böyle bir durum var mı

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam bi romu 1 saat kullanmam yeterli bir saat sonunda iyi olup olmadığına karar verebiliyorum
benimde günde 2-3 rom değiştirdiğim oluyodu ama arayüzünü sevmediğim için değişiyordum :D genelde 2-3 gün kullanmadan karar vermiyorum. sonuçta akıcılık hız yanında şarj süresi derin uykuya almada problem varmı vs.. bunlarıda görmek gerekiyor :) tabi birde sürekli aktif test etmiyordum günlük kullanımla birlikte... oda süreyi uzatıyodu.

arkadaşlar benim Turkcell hattımda 4.5g bazen G oluyor hızda sıkıntı yok ama neden G ye dönüyor anlamadım bölgesel sıkıntı mı var acaba sizde böyle bir durum var mı
ss atarsan daha iyi. belki 4.5 çekmeyince 3g ye alıyordur

Oyla:
Üst Alt