Anket Stock Cam vs G-Cam

Stock Cam vs G-Cam

• Stock Cam

Oy: 12 19,7%
  • G-Cam

Oy: 49 80,3%

• Kullanılan toplam oy
    61

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Öncelikle hiçbir şeyi suçlamadım. Farkı anlayamıyorum dedim.
İkincisi tripod kullandım dedim. Ya tripodun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz ya da okumadan cevap veriyorsunuz. En az 10 tane aynı şekilde çekim var. Bir tane çekip koymuyoruz heralde.
Yani okumadan anlamadan üstüne bir de bilmişçesine bu hareketleri anlayamıyorum, nerden geliyor bu cesaret yahu?

Arkadaş normal açılmış konuya yorum yazıp soru soruyoruz fikrimizi beyan ediyoruz sanki sotede bekleyenler oluyor bir bi şey dese de agresifleşsek, suçlasak diye. Arkadaşlar yapmayalım ya. Düşman değiliz hepimiz aynı telefonu kullanmış ya da kullanan insanlarız. Hayır bir de telefonu övüyorum yine suçlanıyoruz şaka gibi :))

efiltem elbette göz var nizam var abim stock kameran çok daha muazzam çekmiş ama gelgelelim bende aynı romu kullanıyorum kaldı ki sırf gece çekimleri yüzünden cihazı ritzy e göndermiş insanım yani örnek atıcam ama hepsini de sildim cihazdan atamıyorum ama karıncalar , renksizlik , siyah gölgeler vs.
önceki cihazım mix 2s di o çok iyi çekiyordu ama mi 8 de ya bir üretim farklılığı var ya da standart değil ne bileyim anlamadım gitti şu olayı . mecburum sanki g cami kullanmaya ki o da stabil değil çoğu zaman. elimizde mi 8 var gece resim çekmek için kasıyoz resmen :)

Valla dostum anormal değil mi bu durum? Bunun mantıklı bi açıklamasını yapamıyorum. Yazılım desen aynı yazılım, donanım desen aynı donanım. Acaba gcamler mi farklı? Bsg modun en son sürümü yüklü

Son düzenleme:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
efiltem g cam sürümü farklı olabilir eyvallah onda sorun yok . asıl mesele stock kameranın bu güzelliği . sanki telefon van persie , ben fenerbahçeymişim sen feyenord :)

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
efiltem g cam sürümü farklı olabilir eyvallah onda sorun yok . asıl mesele stock kameranın bu güzelliği . sanki telefon van persie , ben fenerbahçeymişim sen feyenord :)

Sakat ayağına yatıyor ama hiçbir şeyi yok. Keyfinden düzgün çekmiyor. Bence anladığı dilden konuşmak lazım. :) Telefon seçmemeyi öğretmek lazım. Sen de sonuçta bonservisi verip almışsın. Gerekirse tüketici hakem heyeti olmadı cas'a kadar yolu var.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
:) ya ben ritzy e gönderdim aylar önce onlara da dedim düşük ışık performansı çok berbat cihazın resimde gönderdim , onlar da dedi ki aynı cihazlarla karşılaştırdık bir sorun yok . yani cihaz biraz sahipsiz ya da baya sahipsiz. yazılım yazılım dedik gece modu geldi o geldi bu geldi global kararlı global beta vs . rom denedim hala aynı . akşama hem stock hem gcam den çeker resim koyarım sizde görürsünüz ama efiltem vallahi şanslısın ya da helal olsun ne diyim :)

seyday

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Poco f1
Konular
0
Ayarlara girip üstten mod ayarlarına girin. Buradan en alttan düzeltmeleri açın. FIX de olabilir adı. En alttaki yani en üstten 5. Switch olan Enable Buffer'ı açın. Ben de Android'i İngilizce kullanıyorum bu yüzden çeviri tam olarak nasıl bilmiyorum.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Teşekürler oldu
Stock kamera ile bende bir fark göremedim. Daha iyi test ettiğimde burada paylaşırım

Üst Alt