Soru Sormak istediğim sorular

• Konbuyu başlatan Mept
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 2K

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
Hepinize merhaba üstadlar,

Geçtiğimiz gün ürünü sipariş ettim ve dün elime geçti ve size sormak istediğim çeşitli sorular var
Öncelikle birinci sorum global beta ya geçmem durumunda neler yapmalıyım, güncellemeler full paket halinde mi geliyor ve değişiklikler tam olarak neler ?
İkinci sorum ise geçen arkadaşlar beta dan daha mı memnun kaldılar yoksa stabile geri dönüş mü yaptılar ?
Üçüncü sorum miui da yeniyim söyleyebileceğiniz geniş bir ikon paketi ve güzel bir tema önerebilir misiniz ?
Dördüncü sorum ise dün ilk şarj sırasında batarya sıcaklığı 45° yi gördüm bu normal midir sizce.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
yalnız arkadaşlar şöyle bi yorum yapacağım ben ve bir çok arkadaş hiç bootloader kilidini açmadan direk güncelleyici üzerinden yükledi bence öncelikle romu telefona indirip (zipli olan dosyayı yani) güncelleyici üzerinden dosyayı gösterip yükleme yapabilir

Oyla:

Mept

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mept
Cihazım
Mi5s
Konular
3
yalnız arkadaşlar şöyle bi yorum yapacağım ben ve bir çok arkadaş hiç bootloader kilidini açmadan direk güncelleyici üzerinden yükledi bence öncelikle romu telefona indirip (zipli olan dosyayı yani) güncelleyici üzerinden dosyayı gösterip yükleme yapabilir

Hangisi daha sağlıklı olur üstadlar

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
dediğim yöntemde hiç bir sıkıntı yok rahtlıkla geçiş yapabilirsiniz kilidle uğraşmam derseniz yalnız kurulumda tüm verileri sil deyip devam etmenizi öneririm sağlıklı bir kurulum istiyorsanız eğer yoksa eski romdaki kalıntılar bir çok sorun teşkil edebilir ısınma hatalar buglar.. vs

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
dediğim yöntemde hiç bir sıkıntı yok rahtlıkla geçiş yapabilirsiniz kilidle uğraşmam derseniz yalnız kurulumda tüm verileri sil deyip devam etmenizi öneririm sağlıklı bir kurulum istiyorsanız eğer yoksa eski romdaki kalıntılar bir çok sorun teşkil edebilir ısınma hatalar buglar.. vs
Hocam evet bende belirttim o şekilde yükleme yapılıyor ama olur da herhangi bir sorun olursa bootloader kilidi açık olmadığında cihaza müdahale şansı çok zorlaşıyor.O yüzden kilit açtıktan sonra işlemleri yapmasını tavsiye ettim.Zaten en sağlıklı olan da kilidin açık durması,ileride global stabll roma veya başka romlara geçmek istediğinde yine kilit açması gerekecek.

Oyla:

aliyldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 10
Konular
0
merabalar kolay gelsin ben xiomi mi note 10 kullanıyorum suya dustu 24 saat pirincte beklettim sonra telefonu cıkarttım sarja taktım telefon dolsun diye telefon şarjda bi acılıp bi kapaniyor sarda mı bırakayyım pirince geri mi bırakayım bu konu hakkındaa bilgisii olan varsa lutfen cevaplasın teşekkurler

Oyla:
Üst Alt