Yardım SONY XPERİA Z2 Brick oldu sanırım

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21
Merhaba arkadaşlar, eski kullandığım telefon Xperia Z2 brick oldu sanırım açılmıyor şöyleki şarj taktığımda yada açmak istediğim açılış ekranında kalıyor hard bir şekilde kapatmak zorunda kalıyorum. Birde pc bağlamak istediğim zaman bilgisayar görmüyor bu usb aygıtı bilinmeyen yada bozuk vs bir şekilde uyarı veriyor pc de sağ alta bu sorunu nasıl çözebilirim flash tools ile yeni room atmayı denedim ama bağlanamadığı için pc'ye maalesef rom atamıyorum.

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Merhaba arkadaşlar, eski kullandığım telefon Xperia Z2 brick oldu sanırım açılmıyor şöyleki şarj taktığımda yada açmak istediğim açılış ekranında kalıyor hard bir şekilde kapatmak zorunda kalıyorum. Birde pc bağlamak istediğim zaman bilgisayar görmüyor bu usb aygıtı bilinmeyen yada bozuk vs bir şekilde uyarı veriyor pc de sağ alta bu sorunu nasıl çözebilirim flash tools ile yeni room atmayı denedim ama bağlanamadığı için pc'ye maalesef rom atamıyorum.
xperia companion proğramıyla bir deneyin menüde yazılım hatalarına karşı yeniden yükleme yapın seçeneği var onunla bir deneyin

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21
xperia companion proğramıyla bir deneyin menüde yazılım hatalarına karşı yeniden yükleme yapın seçeneği var onunla bir deneyin
Yok kardeşim hiç bir şekilde görmüyor telefon açtığım da "SONY" yazısında kalıyor haricinde şarj dolarken de o ekranda takılıyor kapatmak istediğim zaman kapanmıyor da sim giriş yanında hard kapatma tuşu var anca onunla kapanıyor. Telefoncuya verdim oda yapamadı ana kart değişmesi lazım dedi geçiştirdi.

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Sony lerinde o kötü yanı var recovery menüsüne elle giriş yapamıyorsunuz, tuşlar yardımıyla hardreset atabilme imkanı olsaydı cihazı kurtarabilirdiniz.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam isterseniz gönderin bir de ben bakıyım cihaza

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Ferdi o zaman telefonun içini açıp iki tane kablosu var onları internetten bul, o iki noktayı cımbız ya da iletken bir maddeyle birbirine değdirip kısa devre yaptırman lazım böyle yapınca telefon edl moda girecek o zaman bilgisayarın telefonu görmüş olacak.

Ciskek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çisem özer
Cihazım
Z2, mate 10 lit
Konular
0
Yok kardeşim hiç bir şekilde görmüyor telefon açtığım da "SONY" yazısında kalıyor haricinde şarj dolarken de o ekranda takılıyor kapatmak istediğim zaman kapanmıyor da sim giriş yanında hard kapatma tuşu var anca onunla kapanıyor. Telefoncuya verdim oda yapamadı ana kart değişmesi lazım dedi geçiştirdi.
Aynı sorunu yaşıyorum dünden beri.. Bir sonuç alabildiniz mi?

Üst Alt