Sohbet Sohbet köşesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Bir daha olmasın
Erken kalkan, erken yol alır

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam virüs yüzünden üniversiteler kapalı. Evdeyiz , sınavlar için uzaktan eğitim olmayınca ...

bayramdeu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bayram
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Günaydın Herkese benim ufak bazı sorularım olacaktı forumda varsa da ben göremedim sanırım
Mi Band 4 kullanıcısıyım İphone Telefon kullanmaktayım mi 4 de sadece bir temayı değiştiriyorum diğer 3 tema hep sabit değişmiyor nedendir
Birde mi 4 Den cihazı bul tam çalışmıyor İPhone dan mi ama bir şey fark ettim mi fit uygulamasına her gün bir kere girersem çalışıyor o da sanırım İPhone da arka plan yenilenmesini açsanda uygulamayı kısıtlıyor.
Sürüm olarak en son sürümlerini kurdum tam bilmediğim için bu bir sorun ise garantiye göndereyim telefonda pek teknik destek bulamadım buralar baktım bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Günaydın Herkese benim ufak bazı sorularım olacaktı forumda varsa da ben göremedim sanırım
Mi Band 4 kullanıcısıyım İphone Telefon kullanmaktayım mi 4 de sadece bir temayı değiştiriyorum diğer 3 tema hep sabit değişmiyor nedendir
Birde mi 4 Den cihazı bul tam çalışmıyor İPhone dan mi ama bir şey fark ettim mi fit uygulamasına her gün bir kere girersem çalışıyor o da sanırım İPhone da arka plan yenilenmesini açsanda uygulamayı kısıtlıyor.
Sürüm olarak en son sürümlerini kurdum tam bilmediğim için bu bir sorun ise garantiye göndereyim telefonda pek teknik destek bulamadım buralar baktım bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim.
Günaydın.
Konuyu Mi Band Serisi başlığı altında açar iseniz, daha çabuk çözüm/cevap bulabilirsiniz.

Üst Alt