Sohbet Sohbet köşesi

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bir birinize şahsi gıcıklığınız yoksa bence bu atışmayı bırakın derim. Değilse de, özelden devam edin...
Kimseyi şahsen tanımam, önceki mesajımda da kimseye saygısız bir söz sarf etmedim.Ancak hakarete de kayıtsız kalamadım. Mesajımda da belirtiğim gibi son sözümü de söyledim.

cruel00

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Sevgili Skorpi Hocam, o zaman siz de biraz susup torun sevin ya; çuvaldızı biraz da kendimize batıralım.
Zaten şu an torun sevmekle meşgulüm ve susuyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Çok da masum görünen şu “Sevgili...” kelimesini bile bir çeşit ti’ye almak maksatlı yazmıştım. Kişisel bir kinim sonucu, epeydir yeni hesaplar açarak Skorpi Beyefendi’yi rahatsız ediyorum. Adam; -bu kelime için affına sığınıyorum- bir kez olsun ağzımın payını vermedi, hakettiğim/beklediğim/umduğum cevabı yazmadı, saygısızlık yapmadı, kendisini küçük düşürücü hiçbir şey yazmadı. Hiç mi sinirlenmezsin be, adam -bu kelime için yine affına sığınıyorum- ya? Taman, Pes Skorpi Hocam; pes artık: Beyefendiliğinizle, nezaketinizle, büyüklüğünüzle ve belki de en önemli olan insanlığınızla beni bezdirdiniz ki; bunun kaçıncı hesap olduğunu bilmiyorum bile ve artık bu hesabı da spam’lattırıp sizi rahatsız edeceğim başka bir hesap açma motivasyonum kalmadı. Adeta içinizdeki bütün kötülükleri ve kötü düşünceleri aldırmış gibisiniz. Sırf laf olsun diye gibi olacak ama yine de özür dilerim sizden, Skorpi Hocam.

Üst Alt