Sohbet Sohbet köşesi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok saçma bir cümle oldu :D havalar soğudu baya üşüyoruz reis. Aynı zaman da cumartesi çalışmak çekilmiyor herkes geziyor :D
Allah haftasonu çalışan ve çalışmak zorunda olan herkesin yardımcısı olsun Üstadım

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
1. gün

böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum.oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış.
nerden nasıl bulunur bu ya?

hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni.

2. gün

meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun açım ben! çok yalnızım be sözlük. hayır bişi değil içerdeyken de yalnızdım ama yediğim önümde yemediğim arkamdaydı en azından, bak yine aklıma geldi, hortumu bile kestiler yaa!

uykum geldi yine. zzzzz!

3. gün

memeyi sevdim, bu dünyadaki tek dostlarım bu iki meme. iyi ki varsınız.

4. gün

bugün bir sürü olaylar oldu, gürültü yaptılar, başka biryerlere gittik galiba. memeden ayrılınca bağrıyorum geri geliyor, sonra uyuyorum,uyanıyorum bir bakıyorum meme yok, neyse ama tekrar bağrınca geri geliyor nasılsa. sıçmak da zevkliymiş be, eskiden yapamıyordum.

5. gün

bugün 15 kez kaka yaptım, rekorumu geliştirmeliyim. dikkat ettim de her yaptığımda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi çeken bir noktada şu ki, amma koca kafalıyım be arkadaş, ağır mı ağır tutamıyorum şerefsizim, pat o yana, pat bu yana, dikkat etseler bari de çatlatmasak daha ilk günden.

6. gün

avucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birşey, maalesef farkettiler, herkes parmağını veriyor avucuma, mecburen
tutuyorum, alemin maymunu oldum iyi mi?
bu arada ne çok uyuyorum ya arkadaş, atamadım şu yorgunluğu, daha çok süt içeyim en iyisi. hayır içtikçe de yoruluyorum o da ayrı, nerde o eski günler, hortumdan geliyordu ne güzel, şimdi em allah em, bak yine aklıma geldi, şerefsizler kesti hortumu yaa.

7. gün

bugün solaryuma girdim, sarılık mı ne ondanmış. yine uykum geldi.

8. gün

biraz daha iyi hissetim kendimi, daha çok süt içiyorum artık. kaka yapma işini de tam alt açma anına denk getiriyorum ki etraf
pislensin, eziyet olsun. naapayım ama alt açıkken daha rahat roketleyebiliyorum. kaka yaparken başka birşey daha yapıyorum galiba,
anlamaya çalışacağım bakalım.

9. gün

çok fena hıçkırık tutuyor, geçsin diye nefesimi tutayım dedim onu da beceremedim, neyse ki süt içince geçiyor. bu süt her derde devaymış,bugün bunu gördüm.

10. gün

sütten başka birşeyler verdiler, var ya, yeter artık be, tam alışıyordum yine dayadılar başka birşey, hayret bişi ya, vitaminmiyiş
neymiş.
bu arada memelerin arasından dün gördüğüm lavuk gündüzleri piyasada yok akşamları geliyor sadece, hadi bakalım hayırlısı.

11.gün

al işte, başladı yine bir arıza. sütten sonra çok feci karnım ağrıyor, böyle gaz gibi bişi, eğilip bükülüyorum, binbir şekile giriyorum
çıkaracağım diye. sırtımı falan sıvazlayın bari be kardeşim.

12. gün

bütün gün gazdan kıvrandım arkadaş ya, bela oldu başıma, yaygarayı bastım ben de. uyutmadım, diktim bunları da hazır asker. sonra
bir saldım ki evlere şenlik, akabinde uyudum hemen gerisini hatırlamıyorum

13. gün

annemin suratına sıçtım. tamam utandım biraz da insan bebeği .....den öper mi yaa. ayıp oldu di mi? naapıyım abi, neyse fazla kızmadı herhalde.

14. gün

anneme kırmızı renkli birşeyler içiriyorlar, o zaman süt daha bi randımanlı oluyor sanki, böyle tadı da hoşuma gidiyor, şu memelere bir rating aleti taksalar da hangisini sevip hangisini sevmediğimi söyleyebilsem.

15. gün

topuktan kan alıp duruyorlar, metin olayım çok ağlamayayım diyorum ama canım yandı be arkadaş, hayır ondan sonra da hemen süt verince sakinliyorum, kızgınlığım geçiyor, ağız tadıyla asabiyet yaptırmıyorlar, şu memelere karşı biraz daha dikbaşlı durabilsem.

16. gün

şu memeleri çok sevdiğimi bir kez daha anladım, çok seviyorum onları, onlardan ayrılınca içimi bir huzursuzluk kaplıyor, en iyisi
onlardan uzaklaştığım anda yaygarayı basayım ben. bugün benden biraz büyük biri geldi yanıma, sevme amaçlı olsa gerek bir geçirdi başım dönüyo hala.sonradan öğrendim kuzenmiş, neyse yazdım kenara intikam alınacak.

17. gün

etrafı daha net seçer oldum, ama el ve ayak koordinasyonu hala zayıf, memeyi kavrayabiliyorum ancak. bir de bu eller ve ayaklar bana mı ait tam olarak emin değilim, sallıyorum öyle, zevkli birşey. yüze ve gözlere dikkat etmem lazım ama, tırnaklar tehlikeli. diğer yandan annem bugün onları kesmeye çalıştı ama huysuzluk ettim, etmeseydim daha iyi olacaktı galiba, bak çizdik tam gözün altını yine.

18. gün

elime torbalar taktılar, kafaya çarpınca artık acıtmıyor, yara bere de yapmıyor. sanırım onlar da beni seviyor, iyiliğimi düşünüyorlar.
aslında hala çıktığım yeri özlüyorum, geri girme imkanım olmaz mı acaba?

19.gun

nihayet o adamin neden eve sadece ak$amlari geldigini anladim megerse bana ve anneme bakmak icin gunduz cali$iyomu$..
aferin gozume girdi $imdi bak!..

20. gün

tabii ya, annemin karnındayken de duyuyordum o adamın sesini sık sık. ona da ilgi alaka gösterdim, bağırdığımda bazen o alıyor beni kucağına, meme vardır diye saldırdım ama vermedi. bir ara meme açıkken kıstırdım ama emme olayından bir randıman alabilmiş değilim, meme yüzeyi bayağı bir farklı.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
2007 senesinden bir kesit.....
[doublepost=1509815878,1509784049][/doublepost]PADİŞAH İLE İHTİYAR ADAM HAKKINDA GÜZEL BİR KISSADAN HİSSE
Soğuk bir kış günü padişah, tebdil-i kıyafet ederek yanına başvezirini alıp şöyle bir gezmek vatandaşlarını görmek maksadıyla yola çıkmış. Bir dere kenarında çalışan yaşlı bir adam görmüşler. Adam elindeki derileri suya sokup, döverek tabaklıyormuş.

Padişah, ihtiyarı selamlamış: “Selamunaleykum ey pir’i fani…”

İhtiyar : “Aleykumselam ey serdar’i cihan…

Padişah sormuş: “Altılarda ne yaptın?

İhtiyar : “Altıya altı katmayınca, otuz ikiye yetmiyor…

Padişah gene sormuş: “Geceleri kalkmadın mı?

İhtiyar : “Kalktık… Lakin, ellere yaradı…

Padişah gülmüş: “Bir kaz göndersem yolar mısın?

İhtiyar : “Hem de ciyaklatmadan…

Padişahla baş adamın yanından ayrılıp yola koyulmuşlar.

Padişah başvezire dönmüş: “Ne konuştuğumuzu anladın mı?

Başvezir : “Hayır padişahım…” demiş.

Padişah sinirlenmiş: “Bu akşama kadar ne konuştuğumuzu anlamazsan kelleni alırım.” Demiş.

Korkuya kapılan başvezir, padişahı saraya bıraktıktan sonra telaşla dere kenarına dönmüş. Bakmış adam hala orada çalışıyor.

Başvezir ihtiyara : “Ne konuştunuz siz padişahla…” demiş.

Adam, başveziri şöyle bir süzmüş: “Kusura bakma. Bedava söyleyemem. Ver bir yüz söyleyeyim.” Demiş.

Kellesinden korkan Başvezir, yüz altını hemen vermiş ve “Sen padişahı, serdar-ı cihan, diye selamladın. Nereden anladın padişah olduğunu.” Diye sormuş.

İhtiyar : “Ben dericiyim. Onun sırtındaki ü padişahtan başkası giyemezdi.” Demiş.

Vezir kafasını kaşımış ve “Peki, altılara altı katmayınca, otuz ikiye yetmiyor ne demek?…

İhtiyar adam, bu soruya cevap vermek için de bir yüz altın daha almış ve “Padişah, altı aylık yaz döneminde çalışmadın mı ki, kış günü çalışıyorsun, diye sordu. Ben de, yalnızca altı Ay yaz değil, altı ay da kış çalışmazsak, yemek bulamıyoruz dedim.”

Vezir bir soru daha sormuş… “Geceleri kalkmadın mı ne demek?

Adam bir yüz altın daha almış ve “Çocukların yok mu diye sordu… Var, ama hepsi kız. Evlendiler, başkasına yaradılar, dedim…

Vezir gene kafasını sallamış ve ” Sana bir kaz göndersem yolarmısın dedi, o ne demek…

İhtiyar adam gülmüş ve “Onu da sen bul…” demiş.:)haha--haha--

üstadım ben bunu yıllar önce okumuştum fakat sondaki :
Vezir gene kafasını sallamış ve ” Sana bir kaz göndersem yolarmısın dedi, o ne demek…

İhtiyar adam gülmüş ve “Onu da sen bul…
hala bulamadım aydınlatırmısınız :)

Mneron44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
üstadım ben bunu yıllar önce okumuştum fakat sondaki :

İhtiyar adam gülmüş ve “Onu da sen bul…
hala bulamadım aydınlatırmısınız :)
[doublepost=1509873779,1509873748][/doublepost]100 altın verirsen ben anlatabilirim usta

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
2007 senesinden bir kesit.....
[doublepost=1509815878,1509784049][/doublepost]PADİŞAH İLE İHTİYAR ADAM HAKKINDA GÜZEL BİR KISSADAN HİSSE
Soğuk bir kış günü padişah, tebdil-i kıyafet ederek yanına başvezirini alıp şöyle bir gezmek vatandaşlarını görmek maksadıyla yola çıkmış. Bir dere kenarında çalışan yaşlı bir adam görmüşler. Adam elindeki derileri suya sokup, döverek tabaklıyormuş.

Padişah, ihtiyarı selamlamış: “Selamunaleykum ey pir’i fani…”

İhtiyar : “Aleykumselam ey serdar’i cihan…

Padişah sormuş: “Altılarda ne yaptın?

İhtiyar : “Altıya altı katmayınca, otuz ikiye yetmiyor…

Padişah gene sormuş: “Geceleri kalkmadın mı?

İhtiyar : “Kalktık… Lakin, ellere yaradı…

Padişah gülmüş: “Bir kaz göndersem yolar mısın?

İhtiyar : “Hem de ciyaklatmadan…

Padişahla baş adamın yanından ayrılıp yola koyulmuşlar.

Padişah başvezire dönmüş: “Ne konuştuğumuzu anladın mı?

Başvezir : “Hayır padişahım…” demiş.

Padişah sinirlenmiş: “Bu akşama kadar ne konuştuğumuzu anlamazsan kelleni alırım.” Demiş.

Korkuya kapılan başvezir, padişahı saraya bıraktıktan sonra telaşla dere kenarına dönmüş. Bakmış adam hala orada çalışıyor.

Başvezir ihtiyara : “Ne konuştunuz siz padişahla…” demiş.

Adam, başveziri şöyle bir süzmüş: “Kusura bakma. Bedava söyleyemem. Ver bir yüz söyleyeyim.” Demiş.

Kellesinden korkan Başvezir, yüz altını hemen vermiş ve “Sen padişahı, serdar-ı cihan, diye selamladın. Nereden anladın padişah olduğunu.” Diye sormuş.

İhtiyar : “Ben dericiyim. Onun sırtındaki ü padişahtan başkası giyemezdi.” Demiş.

Vezir kafasını kaşımış ve “Peki, altılara altı katmayınca, otuz ikiye yetmiyor ne demek?…

İhtiyar adam, bu soruya cevap vermek için de bir yüz altın daha almış ve “Padişah, altı aylık yaz döneminde çalışmadın mı ki, kış günü çalışıyorsun, diye sordu. Ben de, yalnızca altı Ay yaz değil, altı ay da kış çalışmazsak, yemek bulamıyoruz dedim.”

Vezir bir soru daha sormuş… “Geceleri kalkmadın mı ne demek?

Adam bir yüz altın daha almış ve “Çocukların yok mu diye sordu… Var, ama hepsi kız. Evlendiler, başkasına yaradılar, dedim…

İhtiyar adam gülmüş ve “Onu da sen bul…” demiş.:)haha--haha--
O kaz da sensin. Bunları öğrenmek için bana onlarca altın verdin, demiş..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bende nacizane kendimden bahsedeyim. Arçelik yetkili servis uzman teknisyeniyim. Anadolu yakası Maltepe de ikamet ediyorum. Xiaomi ile tanışmam redmi pro sayesinde oldu. Çok beğenip sonra üst modellere merak sardım. Mi mix , mi note 2 , ve son olarak mi 6 seramik 6/128 de karar kıldım. Alıştığım düzene sadık kaldığım için telefonda yada romda yolunda gitmeyen bişi olduğu zaman oldukça enerjim düşer. Ama yazılımsal olmasa da sökme takma işlerini o cihazı hiç sökmemiş olsam bile hiç zorlanmam. Burayı seviyorum :)

dekor67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tanju
Cihazım
Mi 6
Meslek
Memur
Konular
28
Arkadaşlar ben konu açmak istiyorum ama nasıl yapılan yeni mi 6 aldım 4 gün oldu son ses verince hoparlör cızırtı yapiyor

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Merhabalar ilk önce kendimi tanıtayım yaşım 21 Sakarya da yaşıyorum üniversite okuyorum ama şuan dondurulmuş halde çalışıyorum şuan olarak anne ile baba ayrı kardeşim ben annem yaşıyoruz teknolojiyi çok yakından takip ederim ve tüm operatör firmalarında mağazalarda çalıstım telefon a dair herşeyi çok yakından takip ederim ilk Android telefonum S3 minidir ondan sonra S3 aldım ve custom rom gibi şeyler yüklemeye başladım ve kendimi bu konularda gelistirdim yazılım atma,Google account kırma ne cihaz olursa olsun ve Samsung account kıran Sakarya da tek benimdir sadece Samsung account u kullandığım cihazlar: S3 mini,S3,S4,S4 mini,S5,s6,s6edge,s6edge+,s7,s7edge,note2,note3,note4,note5,LG g2,g3,g4,g5,Sony z2,z3,z3+,z5,z5 premium, Huawei p8,p9,mate8,htc m7,m8,m9,iphone5,5s,SE,6,6S,7,Lenovo vibe z2 pro,xiaomi mi5,mi5s,mi6 gibi cihazlar kullandım aklımda olmayanlarda var en çok beğendiğim cihazlar Huawei mate8,s7edge,mi5,mi5s ve şuan ki kullandığım efsane telefon mi6 miui ailesinden olduğuma çok mutluyum Allah nasip ederse ilerde yönetici gibi birşey olmak isterim çünkü arkadaşlarımıza hep yardımcı olmak isterim cantara hocam olsun skorpi hocam olsun hiddenking hocam olsun ve diğer yoneticiler çok ilgililer kendilerine teşekkür ederim happy~~

Üst Alt