Sohbet Sohbet köşesi

pishman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
pishman
Cihazım
mate 7
Konular
2
Günaydın arkadaşlar, gününüz güzel, miui larınız hızlı olsun...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Selamünaleyküm
Hayırlı Cumalar, Cumamız Mübarek Olsun,Rabbim bizleri Kendine İmanlı KUL Habibine Ümmet Olamayı Nasip Eylesin

pishman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
pishman
Cihazım
mate 7
Konular
2
Herkese iyi günler, iyi tatiller

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
markanın ve yazılımın adını halen ezberlememiş olsam da şomi gerçekten işini iyi yapıyor. telefonu aldıktan sonra mi hesabında yaptığım hatadan dolayı telefon kilitlendi ve şomi destek ekibi uzaktan işi çözdü.
telefonu aldıktan 1 hafta sonra kayak merkezinde telefonum düştü ve kalabalıkta birisi çaldı bundan emindim çünkü telefonumun olmadığını hemen fark ettim.
neyse gerekli resmi işlemleri yaptım sonuç değişmedi,
dün sabah bir telefon aldım, zamanında i.mi.com'dan telefona mesaj göndermiştim. oradaki numarayı aradılar telefonu bulduklarını söylediler.
ben de farklı şehirde olduğum için başkasına aldırdım. telefona format atılmış tuş kilidi falan değişmiş ama kilit ekranından kurtulamamışlar.
samsung falan olsa 50 kere telefon satılırdı ama yapamamışlar...
neyse paramız da helal diye düşünüyorum çünkü çok üzülmüştüm yıllardır s4 kullanıyordum ve doğru bir tercih yaptığıma inanmıştım

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
markanın ve yazılımın adını halen ezberlememiş olsam da şomi gerçekten işini iyi yapıyor. telefonu aldıktan sonra mi hesabında yaptığım hatadan dolayı telefon kilitlendi ve şomi destek ekibi uzaktan işi çözdü.
telefonu aldıktan 1 hafta sonra kayak merkezinde telefonum düştü ve kalabalıkta birisi çaldı bundan emindim çünkü telefonumun olmadığını hemen fark ettim.
neyse gerekli resmi işlemleri yaptım sonuç değişmedi,
dün sabah bir telefon aldım, zamanında i.mi.com'dan telefona mesaj göndermiştim. oradaki numarayı aradılar telefonu bulduklarını söylediler.
ben de farklı şehirde olduğum için başkasına aldırdım. telefona format atılmış tuş kilidi falan değişmiş ama kilit ekranından kurtulamamışlar.
samsung falan olsa 50 kere telefon satılırdı ama yapamamışlar...
neyse paramız da helal diye düşünüyorum çünkü çok üzülmüştüm yıllardır s4 kullanıyordum ve doğru bir tercih yaptığıma inanmıştım
Hocam okunuşu şaomi o harfini bastırmadan
Öncelikle geçmiş olsun başınızdan geçen olay için :)
Yalnız xiaomi kullanıp belli bi zaman geçiripte vazgeçip tekrardan iphonelere samsunglara para döken çok nadir insan vardır. Çünkü telefonları her türlü cezbediyor( en büyük cezbedişi tabi ki fiyat). Ben iki yıldır xiaomi ile ilgileniyorum gerek kendim gerek ailem gerek tanıdığım insanlar olsun kullanıpta başka telefona sıcak bakanı görmedim :)
Samsung sonyden vazgeçip xiaomiye geçenler var hepside keşke daha erken tanışsaydık bu markayla diyorlar :)

Üst Alt