Sohbet Sohbet köşesi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Çok çeşit filtre kahve markası var. Tchibo adı çok duyulanlardan ama hiç denemedim severmisiniz bilmem ama size Oze Kahve nin Swıss Chocolatesini öneririm. Çeşitli isveç çikolatalarının aroması var ve kahveyede haliyle bir yumuşaklık katıyor nasıl diyeyim sanki sıcak çikolata içiyorsunuz ama aynı zamanda da kahve deneyimini yaşıyorsunuz gibi.
Bulamadım hocam sitesinde varmı link acaba.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bu günkü Pazar neşeniz...

Bizim Temel evde televizyon seyrederken telefon acı acı çalar. Karısı Fadime telefonu açıp kısa bir görüşmeden sonra telefonu kapatır ve Temel'e döner.
" Dursun'un karisu ölmiş Temel. Senu cenazeye çağıriy..."
Temel üzgün, " Ha bu sefer gitmiycum Fadime..." demiş.
" Olur mi Temel'im... Haçan Dursun senun kırk yıllik arkadaşın. Ayup olur."
" Adam üçüncü defadur karisinun cenazesine çağıriy Fadime. Pen oni bir kez bile davet edemedim. Hangi yüzle cenazesine gideceğum?"

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Herkese selamun aleyküm arkadaşlar hepinize keyifli bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve aranıza yeni katılıyorum. Ben mutluluğun sırrını her sabahın 6 nda kalkıp güzel bir kahve hazırlayarak güne başlamak olduğunu düşünenlerdenim şahsen artık bende rutin hale gelmiş bu durumun benim açımdan keyfi bir başka. Kendimi hem daha dinç hissetmenin yanı sıra güne keyifle başlamamı sağlıyor.
Aleyküm selam, hoş geldiniz. Keyifli Forumlar :)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Az kalsın patlıyorduk.
Dün evden çıkarken kapalı şekilde cihazımı çantaya koydum. Çıktım yemek filan yedik 1.30 saat geçti hiç ellemedim makineyi.
Varacağımız yere geldik bir çıkardım makineyi içinde likti yok cam buğulanmış, makinenin her yeri likit, çantama her yere likit akmış ve cayır cayır bir yanık kokusu geliyor. Ateşleme tuşuna bir bastım makine açılmış kendi kendine. Piller ısınmış baya bir.
Pamuk erimiş yok olmuş, Fatality'nin o tellerin altında sarı plastik parça erimiş, driptip erimiş sanırım çok kolay girip çıkıyor şuanda contayı değiştirmeme rağmen, böyle bir tahlilsizlik yaşadım. Hatta hoparlörüm bu hale gelmiş arkası.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Az kalsın patlıyorduk.
Dün evden çıkarken kapalı şekilde cihazımı çantaya koydum. Çıktım yemek filan yedik 1.30 saat geçti hiç ellemedim makineyi.
Varacağımız yere geldik bir çıkardım makineyi içinde likti yok cam buğulanmış, makinenin her yeri likit, çantama her yere likit akmış ve cayır cayır bir yanık kokusu geliyor. Ateşleme tuşuna bir bastım makine açılmış kendi kendine. Piller ısınmış baya bir.
Pamuk erimiş yok olmuş, Fatality'nin o tellerin altında sarı plastik parça erimiş, driptip erimiş sanırım çok kolay girip çıkıyor şuanda contayı değiştirmeme rağmen, böyle bir tahlilsizlik yaşadım. Hatta hoparlörüm bu hale gelmiş arkası.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Geçmiş olsun hocam cana geleceğine mala gelsin size birşey olmamış en azından.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Geçmiş olsun hocam cana geleceğine mala gelsin size birşey olmamış en azından.
Teşekkür ederim hocam, malda sağlam şükür, korku yaşattı onuda atlattık her şey çalışıyor teşekkür ederim.

Üst Alt