Sohbet Sohbet köşesi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Günaydın/iyi akşamlar /iyi geceler...
Anaa
Ben ne yazacağım peki...
Yazacak şey kalmadı :D
O zaman haftasonu mesailer başlasın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Herkese selamun aleyküm arkadaşlar hepinize keyifli bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve aranıza yeni katılıyorum. Ben mutluluğun sırrını her sabahın 6 nda kalkıp güzel bir kahve hazırlayarak güne başlamak olduğunu düşünenlerdenim şahsen artık bende rutin hale gelmiş bu durumun benim açımdan keyfi bir başka. Kendimi hem daha dinç hissetmenin yanı sıra güne keyifle başlamamı sağlıyor.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Çok sessiz buralar.
Herkese selamun aleyküm arkadaşlar hepinize keyifli bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve aranıza yeni katılıyorum. Ben mutluluğun sırrını her sabahın 6 nda kalkıp güzel bir kahve hazırlayarak güne başlamak olduğunu düşünenlerdenim şahsen artık bende rutin hale gelmiş bu durumun benim açımdan keyfi bir başka. Kendimi hem daha dinç hissetmenin yanı sıra güne keyifle başlamamı sağlıyor.

Ne güzel hocam rutin yapmışsınız kahve içmeyi bende çok seviyorum şuan işyerindeyim kahvaltı yapıyorum mesajınızı okudum canım çok kahve çekti Tchibo'nun çekirdek kahvesini kullanıyoruz, çok sevmiyorum acı oluyor, toz şeklindeki filtre kahveler daha hoş bir tane var arkadaşın tadı baya iyi deneyin derim, adını öğrenince yazarım.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Cümleten hayırlı Pazarlar olsun inşallah ailemiz ve sevdiklerimizle beraber güzel bir gün olsun inşallah selam ve dua ile Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah Allah'a emanet olun arkadaşlar

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Arkadaşlar madem geyik yapacağız, maç muhabbeti yapalım. Akşam maç ne olur ? Fenerbahçe Trabzonspor'a karşı deplasmanda oynayacak. Bence Fenerbahçe'nin son 30 dk kalan oyunu belli edecek maç sonucu.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Arkadaşlar madem geyik yapacağız, maç muhabbeti yapalım. Akşam maç ne olur ? Fenerbahçe Trabzonspor'a karşı deplasmanda oynayacak. Bence Fenerbahçe'nin son 30 dk kalan oyunu belli edecek maç sonucu.
Aman en son yorum yaptım diye uygunsuz dil diye 50 ceza puanı vermişlerdi Fener Trabzon maçı günü. Trabzonlu adminlere dikkat.

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Çok sessiz buralar.

Ne güzel hocam rutin yapmışsınız kahve içmeyi bende çok seviyorum şuan işyerindeyim kahvaltı yapıyorum mesajınızı okudum canım çok kahve çekti Tchibo'nun çekirdek kahvesini kullanıyoruz, çok sevmiyorum acı oluyor, toz şeklindeki filtre kahveler daha hoş bir tane var arkadaşın tadı baya iyi deneyin derim, adını öğrenince yazarım.

Çok çeşit filtre kahve markası var. Tchibo adı çok duyulanlardan ama hiç denemedim severmisiniz bilmem ama size Oze Kahve nin Swıss Chocolatesini öneririm. Çeşitli isveç çikolatalarının aroması var ve kahveyede haliyle bir yumuşaklık katıyor nasıl diyeyim sanki sıcak çikolata içiyorsunuz ama aynı zamanda da kahve deneyimini yaşıyorsunuz gibi.

Üst Alt