Sohbet Skorpi Hocama sitem...

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Sayın Skorpi hocam.. Forumda gördüğüm en aktif, en yardım sever yöneticilerimizden birisisin bu konuda teşekkür ederim.
Fakat ne zaman özel mesaj yazsam hiç cevap alamıyorum. Konu kirliliği olmasın diye bazı küçük problemleri özelden soruyorum ama cevap almak imkansız sanırım.
Premium Üyelik almak istedim konuda da yazıyor Skorpi hocamıza mesaj atın diye ama yine cevap alamadım. Bu konuda çok kızgınım size. Umursanmamazlik çok kötü bir durummus.
Size forumda çok saygı duyuyorum, takdir ediyorum, küçüğünüz olarak örnek alıyorum. Buda benden size bir eleştiri. İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-05-00-58-03-611_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-05-05-00-58-03-611_com.android.chrome.png
    326,6 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_2019-05-05-00-57-42-382_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-05-05-00-57-42-382_com.android.chrome.png
    197,4 KB · Görüntüleme: 87

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Forumumuzda özelden mesaj atmak yerine, tüm üyelerimizin yararlanacağı şekilde ilgili bölüme konu açmanız hem üyelerimizin, hemde adminlerin en güzel forumdan yararlanma şekli olacaktır. Premium üyelik hakkında skorpi hocamız mesajı görmemiş olabilir.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Forumumuzda özelden mesaj atmak yerine, tüm üyelerimizin yararlanacağı şekilde ilgili bölüme konu açmanız hem üyelerimizin, hemde adminlerin en güzel forumdan yararlanma şekli olacaktır. Premium üyelik hakkında skorpi hocamız mesajı görmemiş olabilir.
Buna sonuna kadar katılıyorum. Ama konu kirliliği diye bir olayda vardır. Küçücük basit birşey için konu açılmaz bence.

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Bakın hocam hepimiz insanız. Azıcık sabrınız olsun. Bu forumdakiler herken tek işi forumla ilgilenmek değil. Öğrencisi İşçisi var daha niceleri. Skorpi hocamı bilirim. Çoğu zaman bana karşı muhalefet olsa ki sürekli muhalefet olduğu konularda haklı olur. Üstelik hocamızın yaşının büyük olduğunu bilirsiniz. Skorpi hocamız size dönüş yapacaktır. Merak etmeyin. Evet konu kirletmemekle iyi bir davranış yapıyorsunuz ama bir insanın ne yaşadığını bilmeden ona umursamaz demeniz çok yanlış.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buna sonuna kadar katılıyorum. Ama konu kirliliği diye bir olayda vardır. Küçücük basit birşey için konu açılmaz bence.
Hocam forumda birsürü yetkili var başkasına sorun doh~~

sahinlii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı
Cihazım
S7 edge
Konular
10

Size küçük basit gelen şey benim için çok önemlidir belki böyle düşünün

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Siz adama eziyet çektirmek istiyorsunuz galiba.. 25 bin beğeni 12 bin küsur mesaj atmış birisine ilgisiz diyorsunuz. Ki yüzlerce kişi mesaj atıyordur sürekli. Herkese cevap verip o konuşmayı devam ettirse başka bir iş yapmaması gerekir. Artık eşi dostu ile muhabbeti kesip PC veya telefondan ayrılmasın. Oh ne ala memlekethaha--
Ctnnali hocam rom ile ilgili yazdığınız mesaj hiç boş,basit birşey değil. Eu rom konusu altında yazabilirdiniz. Çok nadir görülen birşey olsaydı yeni konu açardıniz. Konu kirliliği olmazdı. En azından böyle bir konu açacak kadar hırslısiniz öyle bir konunun altında ezilmezdiniz diye düşünüyorum :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ne saçmalıyorsunuz? Bal gibi de umursamıyor işte. Başka ne düşünebilir ki bundan hem
Ben burda Skorpi hocama ne kadar saygı duyduğumu onu örnek aldığını belirttim. Hala da öyle. İnsanları eleştirmek suç değildir hocam. Forumumuzda ne kadar kişi eleştiri konusu açtıysa hepsi ban yedi. Belki de terk sorunumuz bu. Kimse kimseyi eleştiremez mi forum kurallarına bu mu var? Bu şekilde dalga geçilecek bir durum yok. Yaptığınız ayıp. Gir profilime attığım mesajlara bak insanlara yardımcı olmak için yazıyorum bu işten de keyif alıyorum. Ama su şekilde gelen mesajlar beni soğutuyor forumdan.

Bakın hocam hepimiz insanız. Azıcık sabrınız olsun. Bu forumdakiler herken tek işi forumla ilgilenmek değil. Öğrencisi İşçisi var daha niceleri. Skorpi hocamı bilirim. Çoğu zaman bana karşı muhalefet olsa ki sürekli muhalefet olduğu konularda haklı olur. Üstelik hocamızın yaşının büyük olduğunu bilirsiniz. Skorpi hocamız size dönüş yapacaktır. Merak etmeyin. Evet konu kirletmemekle iyi bir davranış yapıyorsunuz ama bir insanın ne yaşadığını bilmeden ona umursamaz demeniz çok yanlış.

Hocam forumda birsürü yetkili var başkasına sorun doh~~
Senin söylediklerin doğru hocam hak veriyorum her cümlene. Tekrar ediyorum @Skorpi hocam benm için değerlidir. Bütün rom işlerini ondan öğrendim onun açtığı konulardan. Ama bence forumda insanları eleştirme yasağı gelmeli. Konu altındaki yorumlara bakar mısınız? Düşman oldu herkes bana. Siz gibi güzel açıklayan yok.
Forumda ne kadar eleştiri konusu açıldıysa herkes ona düşman oldu :)

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Ben burda Skorpi hocama ne kadar saygı duyduğumu onu örnek aldığını belirttim. Hala da öyle. İnsanları eleştirmek suç değildir hocam. Forumumuzda ne kadar kişi eleştiri konusu açtıysa hepsi ban yedi. Belki de terk sorunumuz bu. Kimse kimseyi eleştiremez mi forum kurallarına bu mu var? Bu şekilde dalga geçilecek bir durum yok. Yaptığınız ayıp. Gir profilime attığım mesajlara bak insanlara yardımcı olmak için yazıyorum bu işten de keyif alıyorum. Ama su şekilde gelen mesajlar beni soğutuyor forumdan.

Senin söylediklerin doğru hocam hak veriyorum her cümlene. Tekrar ediyorum @Skorpi hocam benm için değerlidir. Bütün rom işlerini ondan öğrendim onun açtığı konulardan. Ama bence forumda insanları eleştirme yasağı gelmeli. Konu altındaki yorumlara bakar mısınız? Düşman oldu herkes bana. Siz gibi güzel açıklayan yok.
Hocam eleştiri yapmak istiyorsanız yöneticileri değil de üyelere yapmanız daha iyi olur. Yöneticiler bu forum için çok emek veren insanlar bazen zamanları olmayabilir veya yorgun olabilirler. Örneğin adamlar geçen gün serverları güncelledi ruhumuz bile duymadı. Evet bazı yönetici arkadaşların bana göre yanlış davranışı gelse aklıma önce bana göre olduğunu düşünürüm sonra yaptıkları şeyler aklıma gelir belki de hata bende olmalı diye düşünürüm hep. Yöneticileri eleştirme konusunda forum için değil sizin olduğunuz heryerde geçerli işte dışarda bir yerde insanlar için çok emek veriyorlar onları da anlamak gerek. Ama devlette yönetici kelimesini ağzınıza almamızı öneririm malum silivriye düşersiniz :). Nezaketinizi bozmadan düşünceli bir şekilde yorumuma yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

Ha bu arada yanlış anlaşabilirim diye herkesten özür diliyorum baştan. Üyelerimizde çok emek veren insanlar var ama herkes değil. Bu forum için birşeyler yapan zamanlarını ayıran değerli hocalarım varsa lütfen üstüne alınmasın.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Ctnnali , Skorpi hocanızı sonuna kadar her konuda eleştirme hakkına sahipsiniz vede eleştirebilirsiniz de...
Kendisi Özel mesajlara neden cevap vermediğini defalarca burada açıklamıştır.
Premium üyelikle ilgili de forumun en üst kısmında gerekli açıklama mevcuttur.
Dikkat ettiyseniz, kendileri son bir kaç gündür forumda değildir, belki de özel işlerinden dolayı yoğundur ve buradaki konuyu da bu sabah henüz görmüştür
Ayrıca da özellikle şunu da belirtmek isterim ki, forumda sadece kendisi değil, birbirinden değerli 22 Yöneticimiz daha var, hepsi tek tek her konu ile yakından ilgilenmektedirler

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Üst Alt