Soru Sizde de böyle bir şey var mı?

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ekran değişimi için kullanacağınız parayı üstüne koyun hocam :)
Hocam yani şu an ekran değişimi düşünmüyorum zaten. E bu telefonu da 1 sene sonra aldığım fiyata satamam haliyle. Yurtdışı cihaz bir de. Garantisi falan da yok. E yurtiçi cihazlar zaten ateş pahası. Yurtdışından yine alsam desem her cihaza da IMEI atılmıyor. Bir şekilde IMEI atılabilen son şanslı cihazlardan Redmi Note 10 Pro. Bunları da hesaba katın :)

Yani garantili Note 10 Pro'yu fiyatından dolayı alamadım diye yurtdışına kaydım zaten 😂

2. el cihazlara da hiç sıcak bakmıyorum. Zamanında çok dilim yandı çünkü bu 2. el telefon muhabbetinden. O yüzden 2. el cihaz almayı gelecekte hiç düşünmüyorum

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam yani şu an ekran değişimi düşünmüyorum zaten. E bu telefonu da 1 sene sonra aldığım fiyata satamam haliyle. Yurtdışı cihaz bir de. Garantisi falan da yok. E yurtiçi cihazlar zaten ateş pahası. Yurtdışından yine alsam desem her cihaza da IMEI atılmıyor. Bir şekilde IMEI atılabilen son şanslı cihazlardan Redmi Note 10 Pro. Bunları da hesaba katın :)

Yani garantili Note 10 Pro'yu fiyatından dolayı alamadım diye yurtdışına kaydım zaten 😂

2. el cihazlara da hiç sıcak bakmıyorum. Zamanında çok dilim yandı çünkü bu 2. el telefon muhabbetinden. O yüzden 2. el cihaz almayı gelecekte hiç düşünmüyorum
O zaman bu şekilde kullanmaya devam hocam :) Ben de cihaz değiştirmek istiyorum ama para yok :D

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61

Bence rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edin büyük bir soruna benzemiyor

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
O zaman bu şekilde kullanmaya devam hocam :) Ben de cihaz değiştirmek istiyorum ama para yok :D
Beni anlamanıza sevindim hocam. Ben de sizi anlıyorum kesinlikle. Yardımlarınız için de çok teşekkür ederim 😊
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edin büyük bir soruna benzemiyor
Hocam şöyle söyleyeyim, 60hz de görünmüyor bile. Farketmiyorsunuz. Fakat 120hz de bir tık belirginleşmeye başlıyor. Çok çok 120hz kullanmam. Evet 120hz yağ gibi akıyor ama en azından 60hz kullanarak bataryanın ömrünü de uzatmış olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başkasını bilmem ama bu problem haricinde (tabi buna problem denirse) cihaz çok akıcı çok güzel. Gerçekten çok hoşuma gitti. Hoparlörler mini amfi resmen 😊 Kablosuz/Kablolu kulaklık kalitesi efsane. Büyük ekran severim biraz ekranı da çok güzel. Amoledin siyahı, canlı renkleri de yine harika. BL kilidi için başvurdum 7 gün sonra BL kilidini açıp 12.5 Endonezya yüklemeyi düşünüyorum. 13'ü şarj performansı ve akıcı olmamasından ötürü pek önermiyorlar

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
benim mate 10 pro da da ilk aldığımda buna benzer neredeyse aynısı gibi bir sorun vardı. oled ekranlarda olabiliyor.

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
benim mate 10 pro da da ilk aldığımda buna benzer neredeyse aynısı gibi bir sorun vardı. oled ekranlarda olabiliyor.
Evet bana garip gelen de bu. Oled ekranlarda bu karartı falan oluyor ama amoledlerde genellikle yanık muhabbeti oluyor diye biliyorum. Oled ekranlarda da elbette yanık oluyordur ama daha çok dediğim gibi karartı, siyahlık gibi oluyor.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Endonezya'da vowifi yok.

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Endonezya'da vowifi yok.
Wowifi'nin ne olduğunu hala tam olarak bilmiyorum bile hocam. Yani çok mobil veri kullanan biri değilim. Sanırım mobil internet olmasa bile sesli/görüntülü arama yapabilmemizi mi sağlıyor nedir tam olarak?

Leica

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
2
telefon wifi ye bağlı iken, vowifi telefon çekmediği yerde veya uçak modunda bile wifi üzerinden operatörün sunucusuna bağlanarak yeniden arama yapmana ve almanı sağlar

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
telefon wifi ye bağlı iken, vowifi telefon çekmediği yerde veya uçak modunda bile wifi üzerinden operatörün sunucusuna bağlanarak yeniden arama yapmana ve almanı sağlar
Turkcell kullanıyorum ve 1 kere bile çekmeme sorunu yaşamadım hocam. Uçak modunu da nadiren kullanırım. O gün beni kimse aramasın isterim mesela o şekilde kullanırım. Anlaşılan vowifi benim işime yarayan bir şey değilmiş. Ayrıca lanet Google Arama, Rehber ve Mesajlaşma uygulamalarından kesinlikle ve kesinlikle kurtulmak istiyorum

Üst Alt