Soru Sizde de böyle bir şey var mı?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Merdanov hocam ve emo1616 hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Aklıma takılan şey şu; pitbull1212 hocamla da bu konuyu konuştum. Onda da Pro Max modeli var. Kendi ekranını test etmesi için konuya eklediğim 2 gri tondaki resmi yolladım ve kendisinde böyle bir şey olmadığını söyledi.
Benim cihazım global modeldi ilk aldığımda da vardı ben görmezden gelerek kullandım ama yazılımı can sıkıcıydı o yüzden sattım kurtuldum Size tavsiyem çin modeli olmayan Global bir cihaz almayın Çin model olunca Eu rom ondan baz alır stabil bir şekilde kullanmak mümkün Poco f3 fazlasıyla memnun etti beni :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bendeki muhtemelen fabrikasyon hatalı bir cihaz. Çünkü hiç normal görünmüyor. Umarım değiştirir aldığım yer. Bana 3 ay içinde bir sorun çıkarsa, tamir bile etmeden direk sıfırı ile değiştireceklerini söylemişlerdi.
Genelde böyle yerlerin garantileri ürünü satana kadardır :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihazım global modeldi ilk aldığımda da vardı ben görmezden gelerek kullandım ama yazılımı can sıkıcıydı o yüzden sattım kurtuldum Size tavsiyem çin modeli olmayan Global bir cihaz almayın Çin model olunca Eu rom ondan baz alır stabil bir şekilde kullanmak mümkün Poco f3 fazlasıyla memnun etti beni :)
En iyisini yaptın hocam. Biz romdan roma atlayıp duruyoruz düzgün bir şey bulalım diye :(

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Poco f3 candır ya. Bende çok memnunum

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bendeki de aslında 60hz'de belli bile olmuyor ama 120hz de biraz belli olmaya başlıyor. Bakıldığında çok abartacak, kafaya takılacak bir durum yok aslında. İleri doğru da param olduğunda bir süre kullanıp ekranını değiştiririm hocam. Onun haricinde cihazı gerçekten çok beğendim. Yani bu şekilde yapabilirim değil mi? Merdanov Lucas.Rintaro

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Yazılım 13 ile daha iyi 120hz azda olsa amirallere benzemiş daha az takılıyor 12.5 de begenmiyordum 75hz gibiydi açıkçası. Düzelmeseydi s21 fe düşünüyordum şimdilik bunda duruyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Bendeki de aslında 60hz'de belli bile olmuyor ama 120hz de biraz belli olmaya başlıyor. Bakıldığında çok abartacak, kafaya takılacak bir durum yok aslında. İleri doğru da param olduğunda bir süre kullanıp ekranını değiştiririm hocam. Onun haricinde cihazı gerçekten çok beğendim. Yani bu şekilde yapabilirim değil mi? Merdanov Lucas.Rintaro
ekranı değiştirmeyin hocam ileride direk cihazı değiştirin :) Sizin açınızdan sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz. Cihazınız hayırlı olsun

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
ekranı değiştirmeyin hocam ileride direk cihazı değiştirin :) Sizin açınızdan sıkıntı yoksa kullanabilirsiniz. Cihazınız hayırlı olsun
Hocam valla öyle 2 seneye bir telefon değiştirecek durumum yok benim. Aldım mı bi 4 yıl ortalama kullanırım ben. O yüzden söyledim. Teşekkür ederim bu arada :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Ekran değişimi önermem hocam. Pahalı bir işlem. Bence cihazı satıp üzerine bir miktar ekleyip cihazı değiştirin daha iyi :)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ekran değişimi önermem hocam. Pahalı bir işlem. Bence cihazı satıp üzerine bir miktar ekleyip cihazı değiştirin daha iyi :)
Üstüne koyacak ekstra bir bütçem yok maalesef hocam. Yani dediğim gibi öyle 1-2 yılda cihaz değiştirecek lüksüm yok benim hocam. Daha ileride belki ekran değişirim dedim. Şu an zaten bütçem yok yani

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Üstüne koyacak ekstra bir bütçem yok maalesef hocam. Yani dediğim gibi öyle 1-2 yılda cihaz değiştirecek lüksüm yok benim hocam. Daha ileride belki ekran değişirim dedim. Şu an zaten bütçem yok yani
Ekran değişimi için kullanacağınız parayı üstüne koyun hocam :)

Üst Alt