Soru Sizce Xiomi telefon kullananlar neden başka telefon kullanmak istemiyor...?

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Bulunduğum ilçede telefon tamircisi ve yazılımcı kuzenim var. Telefonumu satmak istedim farklı model telefon getirdi... Fiyatı 5000 civarlarında dedim o olsun alayım sonrasında xiomi not 10 pro getirdi :) sadece sustum sanırım xiomi hastası oldum ve başka telefon kullanamayacağım. Hem fiyat uygun hem telefonları resmen efsane özellikle üst modeller.

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Artık ucuz mucuz da kalmadı

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Sırf ucuz olduğu için tercih ediliyor dolar ve vergiler bilindiği üzere devlet halkı xiaomiye mecbur bıraktı.
Redmi serisi dandik ucuz ıps panellerle ünlü mesela 20 dolarlık ekran takıyor telefona ghost screen ghost touch problemleri her Redmi serisinde kaçınılmaz.
Siz daha yenisiniz xiaomide 1 sene takılın bu markada anlarsınız ucuz etin yahnisi olmuyor.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
48
Sırf ucuz olduğu için tercih ediliyor dolar ve vergiler bilindiği üzere devlet halkı xiaomiye mecbur bıraktı.
Redmi serisi dandik ucuz ıps panellerle ünlü mesela 20 dolarlık ekran takıyor telefona ghost screen ghost touch problemleri her Redmi serisinde kaçınılmaz.
Siz daha yenisiniz xiaomide 1 sene takılın bu markada anlarsınız ucuz etin yahnisi olmuyor.
Aynen öyle maalesef

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

seferizm

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Hocam rn7 tam bir senedir kullanıyorum daha ghost screen ile karşılaşmadım panel de tianma olmasına rağmen

Son düzenleme:
Oyla:

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Benim kullanma sebebim
1) uygun fiyatlı (ülkemiz artık uygun fiyatlı yapmamaya kararlı)
2) miui arayüzünü seviyorum diye.
3) bir android üst sürümündeki özellik miui da var mesala

Oyla:

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
46
bence kimse bayılarak saçma sapan hatalarla dolu işletim sistemini kullanmıyordur. Sorunun tek cevabı uygun fiyatlı olması. Eğer apple bir hamle yapıp 3500 bandında Bionic işlemcili bir iphone çıkarsa xiaomiyi yerlerde toz olarak görürüz.Çıkarttığı vacumlu robot süpürge bile çekemez o tozu.

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
bence kimse bayılarak saçma sapan hatalarla dolu işletim sistemini kullanmıyordur. Sorunun tek cevabı uygun fiyatlı olması. Eğer apple bir hamle yapıp 3500 bandında Bionic işlemcili bir iphone çıkarsa xiaomiyi yerlerde toz olarak görürüz.Çıkarttığı vacumlu robot süpürge bile çekemez o tozu.
Süper yorum...
Miui + fiyat, gerisi yalandır...

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Yorumlara bakıyorum da çoğu kişi, iphone ucuz olsa herkes iphone alır falan demiş, xiaomi yi çöp cihazlar üretmekle itham etmiş.

Ben ucuz olsa da almam prensip meselesi.
Telefonu düm düz kullanacağım derseniz xiaomi de iphone de o yola geliyor. Ancak iphone kadar kısıtlayıcı, insanı çileden çıkarıcı bir sistem yok bence basit bir işlem için bile ordan gir oraya geç ordan oraya uğraşmak istemiyorum. Apple in seçtiği kısıtlı ekosistemde kalmak istemiyorum. Özgürce dosya transferi yapmak uygulama yüklemek istiyorum. Miui ın onlarca güzel ve hayatı kolaylaştıran özelliği var ki insan alışınca bırakamıyor, bırakmak da istemiyor. 5-6 sene oldu xiaomi kullanıyorum ve bırakmaya da niyetim yok.

Ayrıca dünyanın en mantıksız şeyi de 150-200 dolarlık xiaomi telefonları ile 1000-1200 dolarlık iphoneları karşılaştırmak. O kadar fiyata size en iyi ekranı en pürüzsüz sistemi en kaliteli kasayı mı verecekler sanıyorsunuz?

Oyla:

Baroone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Eskiden f/p ürünü olduğu ve arayüzü için alıyordum, artık bu iki özelliği barindirmadigi için almam.

Oyla:
Üst Alt