Yardım Sizce Hangisi veya Öneriniz.?

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
Merhaba Arkadaşlar, Telefon alacağım bütçe max 1500 malum durumları pek iyi olmayan insanlarız, bir kere almak istiyorum sorunla pek uğraşmak istemiyorum, şuan kafamda 2 telefon var bir tanesi Xiaomi mi5 - diğeri ise Asus zenfone 3 bu ikisi arasında kaldım fikirlerinizi öğrenmek istiyorum telekom konusunda pek bir bilgim yok xiaomi başımı ağrıtırmı parça konusunda falan önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim...

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
Garantili mi 5 istiyorsanız hepsiburada'da satılıyor, yok o fiyata daha üst modelini yurt dışından getirtirseniz yada buradan temin ederseniz her halükarda Delta teknik servise gönderip arıza onarımlarınızı yaptırabilirsiniz.
Zaten ekran kırılması veya kullanıcı hataları garantiye girmiyor.

Telefonu almadan önce jelatini çıkarmadan, hat takmadan tüm donanımlarını vs.. kontrol edip öyle alın.

Ayrıca buradan telefon alan (yani garantisiz) hiç bir arkadaşın yarım kaldığını, elinde patladığını görmedim.

Burada satılan telefonlara satıcı zaten kendi destek veriyor, her türlü.

Ayrıca tamir gerekse bile delta veya İstanbul Mecidiyeköy de sadecee Çin telefon tamiri yapan bi arkadaş vardı burada konusu mevcut.

Buradaki amaç fanboyluk değil bilgi aktarımı, bu telefonlar korkulduğu gibi milletin elinde patlasa bu forum yıkılır, o kadar garantisiz kullanan arkadaşlar var.

Durum vaziyet bu karar sizin..
peki sizde zenfone 3 mü mi5 mi ?

Oyla:

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
Bu forumda çok bilgili arkdaşlar var uygun fiyatlarla her türlü işlem yapılıbiliyor bende bu arkadaşlara güvenerek 128 gb Mİ 5 PRO SİPARİŞİ verdim dün bence Mİ 5 al kafan rahat youtube da ben yaklaşık 1.5 aydır araştırıuyorum alacağım hangi model telefonu bir çok etkenden dolayı Mi 5 pro siparişini verdim
kardo kaç TL ye sipariş ettin ?

Oyla:

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
peki sizde zenfone 3 mü mi5 mi ?
Ben bundan önce Asus zenfone 5 kullanıyordum çok zevkli çok güzel telefondu, şimdi xiaomi Mi 4 kullanıyorum fiyat aralığı aynı olmasına rağmen xiaomi çok çok önde her yönüyle, hemde açık ara.

Ben Xiaomi Mi 4 ten sonra kesinlikle Mi 5 derim. Siyah renk olması şartıyla :)

Siz yine içinize sineni alın buradaki herkez xiaomi ürünlerini kullanıyor, haliyle memnunuz.

Oyla:

mustafa86

Xiamoi Mi 5 Pro Xiamoi Powerbank 10000
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Acil Servis Vezne Finans Sorumlusu
Konular
57
Oyla:

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
Ben bundan önce Asus zenfone 5 kullanıyordum çok zevkli çok güzel telefondu, şimdi xiaomi Mi 4 kullanıyorum fiyat aralığı aynı olmasına rağmen xiaomi çok çok önde her yönüyle, hemde açık ara.

Ben Xiaomi Mi 4 ten sonra kesinlikle Mi 5 derim. Siyah renk olması şartıyla :)

Siz yine içinize sineni alın buradaki herkez xiaomi ürünlerini kullanıyor, haliyle memnunuz.
Gerçekten güzel telefon mi5, ama dediğim gibi sadece garanti konusunda çok tereddüt ediyorum...

Oyla:

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
saolsun bir arkadaş normade 1850 herşeyiyle ama ben saolsun güzel bir indirim yaptı 1700 TL herşeyiyle kılıf cam imei bootlader kilidi herşeyiyle
Çok iyi valla, 128 lik modeli baya iyi hayırlı uğurlu olsun, telefon geldiğinde konusalım telefon hakkında :)

Oyla:

mustafa86

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Konular
57
Çok iyi valla, 128 lik modeli baya iyi hayırlı uğurlu olsun, telefon geldiğinde konusalım telefon hakkında :)
tabi ki konuşuruz ben çok detaylı inceledim Mi 5 pro Oneplus ZTE axon 7 Nubia z11 en son karar Mi 5 verdim youtube da çok video izleyerek bu kararı verdim ve Miu arayüzüne güvendiğim için

Oyla:

ysfcanoztecik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Can
Cihazım
Gm Discovery
Konular
4
tabi ki konuşuruz ben çok detaylı inceledim Mi 5 pro Oneplus ZTE axon 7 Nubia z11 en son karar Mi 5 verdim youtube da çok video izleyerek bu kararı verdim ve Miu arayüzüne güvendiğim için
bir arayüz bu kadar tatlı akıcı olur be :)

Oyla:

Farti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
One Plus 5
Konular
1
İyi düşün iyi taşın ona göre karar ver derim bana kalırsa. Şahsen aldıktan sonra garantiye işin düşmez gibi geliyor bana kalırsa bütçen 1500 ise Mi5 al derim ekime kadar Zenfone 3 beklemen gerekicek öyle diyim. Biraz çıkarım dersen One plus 3'de olabilir ama pasaporta kayıt yaptırman lazım.

Oyla:

mustafa86

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Konular
57
Ben Zenfon deluxe one plus hepsi bir kenera Mi 5 harby bir kenara ya çok şık bir cihaz :)

Oyla:
Üst Alt