Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Peki bu tamamı büyük harf yazan arkadaşlar ve başlıklara acil yazan lar için bir çare varmı?

Var ama sistem, bu tür arkadaşları net ayırt edemiyor. Örnek "MIUI 15 Yeni Rom Çıktı' yazıyor bilinçli kullanıcı ama sistem onu "miui 15 yeni rom çıktı" yapıyor. Bu yüzden bilinçli adamın başlıkta güme gidiyor.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam dediğiniz olabilir ama eski konu olması altına yazılamayacağı anlamına gelmez. Bu yüzden çok dert edilecek bir durum değil gibi geliyor bana
Elbette ki hocam, cevap yazılmasın veya konu kilitlensin demiyorum zaten de konunun eski olduğunun farkında olmadan, güncel bir sorun bile olmayan konulara gelen yorumlara denk geldim. Konu dışı sohbet, Rehber etiketli ve teknik destek gibi konular neyse de 2-3 senelik konulara gelen yanıtlar var. Örnek olarak ben de burada konuyu üstte görünce cevap yazmışım farkında olmadan, aradan 2-3 yıl geçmiş konuya hâlâ cevap arayan olduğunu sanmıyorum. Bunun dışında da birkaç konuya denk geldim, kısa bir aramayla en basiti kendi cevap yazdığım bu konuyu buldum. Aralarında Rehber etkiletli konular, linklere erişilemeyen ve bu yüzden öne çıkartılan konular olduğu için örnek olarak eklemedim.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Elbette ki hocam, cevap yazılmasın veya konu kilitlensin demiyorum zaten de konunun eski olduğunun farkında olmadan, güncel bir sorun bile olmayan konulara gelen yorumlara denk geldim. Konu dışı sohbet, Rehber etiketli ve teknik destek gibi konular neyse de 2-3 senelik konulara gelen yanıtlar var. Örnek olarak ben de burada konuyu üstte görünce cevap yazmışım farkında olmadan, aradan 2-3 yıl geçmiş konuya hâlâ cevap arayan olduğunu sanmıyorum. Bunun dışında da birkaç konuya denk geldim, kısa bir aramayla en basiti kendi cevap yazdığım bu konuyu buldum. Aralarında Rehber etkiletli konular, linklere erişilemeyen ve bu yüzden öne çıkartılan konular olduğu için örnek olarak eklemedim.
Hocam aslında sorun burda
Konu sahibi konuya geri donus yapmamis konu açık kalmış cevap yazılması normal

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Yapabileceklerime bakacam hocam. Hakllı olduğunuz bölümler tabi ki var.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Hasan abi site ilgin sayesinde ve özverin sayesinde her geçen gün gelişiyor. Allah razı olsun.. ortamın en verimli en iyi şekilde ilerlemesi için herşey mevcut.. Şu yapay zeka olayıda çok iyi oldu. Harici bir önerim de var acaba bir discord gibi kanalda açılabilir mi bir çok teknoloji sitesi açıyor artık. Zaten discord da ücretsiz bir platform. Teamspeak gibi server masraf gibi olaylarda yok. Sadece bir düşünce..

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hasan abi site ilgin sayesinde ve özverin sayesinde her geçen gün gelişiyor. Allah razı olsun.. ortamın en verimli en iyi şekilde ilerlemesi için herşey mevcut.. Şu yapay zeka olayıda çok iyi oldu. Harici bir önerim de var acaba bir discord gibi kanalda açılabilir mi bir çok teknoloji sitesi açıyor artık. Zaten discord da ücretsiz bir platform. Teamspeak gibi server masraf gibi olaylarda yok. Sadece bir düşünce..

Forum kültürüne aykırı böyle şeyler o yüzden kurmuyoruz maalesef ki

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
26
cantara HiddeNKinG hocam konu yükseltme sayısı neden 1 birçok forumda üyeyim hiçbir forumda böyle bir kısıtlama yok lütfen bunu daha fazla yapabilirmisiniz günlük 5 tane hak olsa yeterli.

Üst Alt