Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Sitemiz hakkında görüş ve öneriler farklı konular üzerinden iletme ihtiyacı duyduğunuz siz üyelerimiz için bu konuyu açtık.

Görüş, Öneri, Şikayet vb taleplerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz.

Dikkat : Konuya bunun dışında teşekkür ederim, elinize sağlık, çok mantıklı gibi yorumlar yapmanıza gerek yoktur.
Hocam garip bir şekilde ceza yemememe rağmen rapor sistemini kullanamıyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Sitemiz hakkında görüş ve öneriler farklı konular üzerinden iletme ihtiyacı duyduğunuz siz üyelerimiz için bu konuyu açtık.

Görüş, Öneri, Şikayet vb taleplerinizi bu başlık altında belirtebilirsiniz.

Dikkat : Konuya bunun dışında teşekkür ederim, elinize sağlık, çok mantıklı gibi yorumlar yapmanıza gerek yoktur.
Hocam sizlerden whatsapp kanalı bekliyoruz artık

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocalarım, geçenlerde ismi lazım olmayan bir forumda denk gelen, belirli bir süreden beri mesaj gelmeyen konulara cevap yazma bölümüne gelince uyarı gösteren bir eklenti gördüm. Bu mesaja en son 6 ay önce cevap yazılmıştır... gibi koyu renkli bir uyarı veriyordu. Bu tarz bir eklenti düşünülebilirse yararlı olacağını düşünüyor. Son zamanlarda çok eski konuları hortlatma gibi bir akım var. Genel bir konu olsa yine bir nebze anlaşılabilir de 2 senelik konuya cevap vermeye kalkanları gördüm, yardım isteyen arkadaş cihazı satmıştır eminim :D

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocalarım, geçenlerde ismi lazım olmayan bir forumda denk gelen, belirli bir süreden beri mesaj gelmeyen konulara cevap yazma bölümüne gelince uyarı gösteren bir eklenti gördüm. Bu mesaja en son 6 ay önce cevap yazılmıştır... gibi koyu renkli bir uyarı veriyordu. Bu tarz bir eklenti düşünülebilirse yararlı olacağını düşünüyor. Son zamanlarda çok eski konuları hortlatma gibi bir akım var. Genel bir konu olsa yine bir nebze anlaşılabilir de 2 senelik konuya cevap vermeye kalkanları gördüm, yardım isteyen arkadaş cihazı satmıştır eminim :D

Hocam dediğiniz olabilir ama eski konu olması altına yazılamayacağı anlamına gelmez. Bu yüzden çok dert edilecek bir durum değil gibi geliyor bana

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Peki bu tamamı büyük harf yazan arkadaşlar ve başlıklara acil yazan lar için bir çare varmı?

Üst Alt