Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
video
Düz bir tarayıcı ile denedim izleyin.

Vivaldi daha önce kullanmadım ama dahili reklam engelleyici olan tarayıcılardan biri olduğunu zannediyorum hocam. İşaretlediğim yerden devre dışı bırakmayı dener misiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
bu ince üslubunuzdan ötürü sizi tebrik ederim hocam 👏🏻
baya kibar birine benziyorsunuz
artık her tıklamamda karşıma çıkıp durmasından dolayı sinirim bozuluyor. ne uslubundan bahsediyorsun. Az bile söyledim. Video mu çekeyim ispatlamak için alla alla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her yeni ziyaretçi için günde sadece bir kez çıkması gerekli yanlışınız olmasın?
ne yanlışı ya, iki cihazım var ikisinde de aynısı oluyor ama benim yanlışım var hayal görüyorum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
artık her tıklamamda karşıma çıkıp durmasından dolayı sinirim bozuluyor. ne uslubundan bahsediyorsun. Az bile söyledim. Video mu çekeyim ispatlamak için alla alla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ne yanlışı ya, iki cihazım var ikisinde de aynısı oluyor ama benim yanlışım var hayal görüyorum
Üslup cidden harika clap~~

Evet yanlışınız var. Günde bir defa geliyor, çarpıya tıklayınca bir defa daha görünüyor ve sonra tekrar gelmiyor. Hem mobilde hem PC'de aynı şekilde.

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1

Evet yanlışınız var. Günde bir defa geliyor, çarpıya tıklayınca bir defa daha görünüyor ve sonra tekrar gelmiyor. Hem mobilde hem PC'de aynı şekilde.
Valla hocam bende her sayfa yenileyişimde aynı uyarıyı alıyorum. Can sıkıcı ama yapacak bir şey yok. Forum için devre dışı bıraktım mecbur.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Valla hocam bende her sayfa yenileyişimde aynı uyarıyı alıyorum. Can sıkıcı ama yapacak bir şey yok. Forum için devre dışı bıraktım mecbur.
Reklam engelleyici uyarısı evet çıkıyor hocam. Hatta bence çıksın da. Eskiden alttan üstten reklamlar falan vardı çok kötüydü ama şimdi çok azaltılmış. Bundan sonra reklam engelleyicisiz kullanacağım ama arkadaşın söylediği pop-up çekiliş uyarısı, o tekrar gelmiyor.

Bu kadarcık reklamla da bu kadar fazla bilgiye erişebilirken reklam engelleyici kullanmak ve bundan şikayet etmek kimse kusura bakmasın ama ayıp artık.

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
Reklam engelleyici uyarısı evet çıkıyor hocam. Hatta bence çıksın da. Eskiden alttan üstten reklamlar falan vardı çok kötüydü ama şimdi çok azaltılmış. Bundan sonra reklam engelleyicisiz kullanacağım ama arkadaşın söylediği pop-up çekiliş uyarısı, o tekrar gelmiyor.

Bu kadarcık reklamla da bu kadar fazla bilgiye erişebilirken reklam engelleyici kullanmak ve bundan şikayet etmek kimse kusura bakmasın ama ayıp artık.
Çekiliş uyarısı günde max 2-3 kez çıkıyor. Ben reklam engelleyicisi yazısı olarak anlamışım. mm~~

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Poco X4 pro için başlık açılsa cok iyi olur

Redmi_Necati

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Necati
Cihazım
Not 8 Pro 128GB
Konular
9
Bu kırmızı uyarıdan yeminlen gına geldi artık. :@

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0

Hayır çarpıya tıklasam da zırt pırt çıkıyor. Mobil kullanıyorum PC değil. Hala ısrarla bana yanlışın var diyecek kadarda kendi bildiğini oku sen

Üst Alt