Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu harika forumun Keşke reklamsız uygulaması olsa (.APK) olarak
Ben reklamlara karşı değilim fakat reklamların konulduğu bölümler beni deli ediyor çünkü konu başlıklarını okurken biraz geç geliyor ve konu başlıklarının aralarına giriyor nereyi okuduğumu sürekli karıştırıyorum
Bu harika forumun reklamsız yada reklamları rahatsız etmeyecek yerlerde olursa çok daha iyi olur
Forumumuzun mobil versiyonunda solda bulunan menüden uygulamamızı yükleyebilirsiniz hocam.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bu harika forumun Keşke reklamsız uygulaması olsa (.APK) olarak
Ben reklamlara karşı değilim fakat reklamların konulduğu bölümler beni deli ediyor çünkü konu başlıklarını okurken biraz geç geliyor ve konu başlıklarının aralarına giriyor nereyi okuduğumu sürekli karıştırıyorum
Bu harika forumun reklamsız yada reklamları rahatsız etmeyecek yerlerde olursa çok daha iyi olur
Ayrıca Reklamsız sürüm için vip üyelik satın alma seçeneği de mevcut.. Hem bu sayede bu harika forumun ilerlemesine ve daha da gelişmesine destekte bulunmuş olursunuz..

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Forumumuzun mobil versiyonunda solda bulunan menüden uygulamamızı yükleyebilirsiniz hocam.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bir kaç kez denedim fakat Google web olarak çalışınca sayfalar biraz daha gecikmeli yükleniyor Google Chrome olunca sayfalar daha iyi açılıyor
O nedenle belki .apk uygulaması olursa belki daha iyi olur diye düşünüyorum
Ama ben buna razıyım
MIUI forum tüm üyeleri çok güzel işler yapıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Reklamsız sürüm için vip üyelik satın alma seçeneği de mevcut.. Hem bu sayede bu harika forumun ilerlemesine ve daha da gelişmesine destekte bulunmuş olursunuz..
Şimdi girdim inceledim kaç yıldır bu formu inceliyorum vip üyeliğin farkında değilim şu an utandım fakat ekonomi durumum iyi olmadığı için sadece destek amaçlı 3 aylık almayı düşünüyorum
Ve şunu sormak istiyorum vip üyelikte ücretli romlar var mı ve bu romları vip üye olunca ücretsiz alabilir miyim?

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Bir kaç kez denedim fakat Google web olarak çalışınca sayfalar biraz daha gecikmeli yükleniyor Google Chrome olunca sayfalar daha iyi açılıyor
O nedenle belki .apk uygulaması olursa belki daha iyi olur diye düşünüyorum
Ama ben buna razıyım
MIUI forum tüm üyeleri çok güzel işler yapıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi girdim inceledim kaç yıldır bu formu inceliyorum vip üyeliğin farkında değilim şu an utandım fakat ekonomi durumum iyi olmadığı için sadece destek amaçlı 3 aylık almayı düşünüyorum
Ve şunu sormak istiyorum vip üyelikte ücretli romlar var mı ve bu romları vip üye olunca ücretsiz alabilir miyim?
Ücretli yayınlanan ROM yok hocam. Ayrıcalıklarınız şunlardır :

Linurice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Poco M3 Pro 5G
Konular
1
Konu başlıklarında Poco modelleri kısmında M3 Pro 5G yok. Redmi Note 10 5G olsa da Poco kısmında da M3 Pro'nun olması hoş olur diye düşünüyorum.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Reklam bildirimi beni çok rahatsız ediyor, siteye giresim gelmiyor açıkçası.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Reklam bildirimi beni çok rahatsız ediyor, siteye giresim gelmiyor açıkçası.

VIP üyelik alarak kurtulabilirsiniz.

Yada sunucu ve lisans faturalarını size gönderelim. Reklama gerek kalmaz.

Biz en azından düşünceli davranarak bu süreçte alttan gelen reklamı kaldırdık. Genel çıkan reklam oranını %40 oranına düşürdük. İnsanlar reklamsız kullanmaya zorlarken aynı zamanda kendimizden de fedakarlık yaptık. Tabi ki bu durum sadece anlayanlar için.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
VIP üyelik alarak kurtulabilirsiniz.

Yada sunucu ve lisans faturalarını size gönderelim. Reklama gerek kalmaz.

Biz en azından düşünceli davranarak bu süreçte alttan gelen reklamı kaldırdık. Genel çıkan reklam oranını %40 oranına düşürdük. İnsanlar reklamsız kullanmaya zorlarken aynı zamanda kendimizden de fedakarlık yaptık. Tabi ki bu durum sadece anlayanlar için.
Kolay bi iş olmadığının farkındayım hocam tabi sizi de anlıyorum. Yani böyle reklam engelleyiciyi kapattıran sitelere girmem normalde ama sitenizi sevdiğim için biraz taviz verebilirim. İyi günler.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Kolay bi iş olmadığının farkındayım hocam tabi sizi de anlıyorum. Yani böyle reklam engelleyiciyi kapattıran sitelere girmem normalde ama sitenizi sevdiğim için biraz taviz verebilirim. İyi günler.

Yaklaşık 12-15bin TL değerinde hediye veriyoruz hocam. O diğer sitelerde de farkımız ortadadır diye düşünüyorum.

Üst Alt