Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Bu ara aktiflik çok düştü.Bir şey yazıyorum 1 saat sonra bakıyorum yazdığım hâlâ ilk sayfada başka konulara 5-6 mesaj yazılmış maksimum.Forumda nickini hep gördüğüm 5-10 kişi hariç kimse yok.Bir fikrim var xenfero altyapısı destekliyor diye biliyorum.Konuyu beğenmeden , yorum yazmadan görme bir süre kapatılsın.Önerim şu yeni üyeler acemi üyeler vs yorum+like ile görebilsin.Üst kademe like en üst kademe şu anki gibi olsun yani bir şey gerektirmesin.Tabi bu dediklerim rehber , rom paylaşımları gibi şeyler için sohbet, yardım talebi için gerek yok diye düşünüyorum.

Burada zaman ayırıp düşüncelerimi yazdım. Sevdiğim bir ortam burası.Başka sosyal medya da kullanmadığımdan forumun iyiliğini istiyorum.Umarım bu dediklerim dikkate alınır ya da başka formuller bulunur yoksa o 5-10 kişi de kalmaz maalesef.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bu ara aktiflik çok düştü.Bir şey yazıyorum 1 saat sonra bakıyorum yazdığım hâlâ ilk sayfada başka konulara 5-6 mesaj yazılmış maksimum.Forumda nickini hep gördüğüm 5-10 kişi hariç kimse yok.Bir fikrim var xenfero altyapısı destekliyor diye biliyorum.Konuyu beğenmeden , yorum yazmadan görme bir süre kapatılsın.Önerim şu yeni üyeler acemi üyeler vs yorum+like ile görebilsin.Üst kademe like en üst kademe şu anki gibi olsun yani bir şey gerektirmesin.Tabi bu dediklerim rehber , rom paylaşımları gibi şeyler için sohbet, yardım talebi için gerek yok diye düşünüyorum.

Burada zaman ayırıp düşüncelerimi yazdım. Sevdiğim bir ortam burası.Başka sosyal medya da kullanmadığımdan forumun iyiliğini istiyorum.Umarım bu dediklerim dikkate alınır ya da başka formuller bulunur yoksa o 5-10 kişi de kalmaz maalesef.

Hocam okullar sınavlar vb durumları olması son zamanlarda buna sebep olabilir. Ara ara bu tür şeylerin olması gayet normal bir durumdur.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Birşey söylemek isterim ki bu forumdaki büyüklerimin ellerinde küçüklerimin gözlerinde öpmek isterdim çok yardımsever sıcak bir site çok sevdim burayı ayrıca tüm yönetici arkadaşara da kolaylıklar diliyorum iyiki varsınız miui türkiye ailesi...

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Mesajlar arttıkça nasıl kıdem artıyorsa her kıdem için de farklı renk olsa hoş durur. Mesela; usta üye kırmızı renkte gözükmeli ya da elit üye sarı renkte olmalı böylelikle daha belirli olur kıdemler.

Son düzenleme:

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

görselde işaretli kısımdan, yer imi olarak kaydettiğim konuları nereden görüntüleyebilirim.
arama yaptım lakin bulamadım bu kısmı.
cantara

Üst Alt