Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam siz de haklısınız ama bence art niyet amacıyla yapılmadıklarını düşünüyorum, her şey ateş pahası olunca böyle paylaşımların olmasını doğal buluyorum kendi fikrimce. Size de saygı duyuyorum.

Tabiki art niyet görmüyorum bende, gayet normal bir durum yapılan işlem fakat mekan yanlış gibi sanki. Daha önce bir çok yerde şahit olduğum bir durum, zamanında önü alınmadığında bir süre sonra ilgili kategoriler referans çöplüğüne dönüyor. Sırf link paylaşımı için forum forum gezen insanlar var. İş işten geçtikten sonra yasaklandığında bu seferde yönetime tepki artıyor şimdiye kasar serbest olan şey şimdi neden yasak diye. Siz de biliyorsunuzdur bazı mecralar artık ana sayfasına bile girilemecek duruma geldi bu ve benzeri içerik çöplüğünden dolayı. Ben forumun düzenini düşündüğüm için üstüme vazife görerek fikrimi belirttim, yoksa bu ve benzeri konulara karşı bir garezim yada zıtlığım yok sadece bu forumun içeriğine uygun bulmuyorum şahsi olarak. Önerim illaki uygulanacak diye de birşey yok zaten. Sadece kendimi sorumlu hissettiğim bir konuda fikrimi beyan ettim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Tabiki art niyet görmüyorum bende, gayet normal bir durum yapılan işlem fakat mekan yanlış gibi sanki. Daha önce bir çok yerde şahit olduğum bir durum, zamanında önü alınmadığında bir süre sonra ilgili kategoriler referans çöplüğüne dönüyor. Sırf link paylaşımı için forum forum gezen insanlar var. İş işten geçtikten sonra yasaklandığında bu seferde yönetime tepki artıyor şimdiye kasar serbest olan şey şimdi neden yasak diye. Siz de biliyorsunuzdur bazı mecralar artık ana sayfasına bile girilemecek duruma geldi bu ve benzeri içerik çöplüğünden dolayı. Ben forumun düzenini düşündüğüm için üstüme vazife görerek fikrimi belirttim, yoksa bu ve benzeri konulara karşı bir garezim yada zıtlığım yok sadece bu forumun içeriğine uygun bulmuyorum şahsi olarak. Önerim illaki uygulanacak diye de birşey yok zaten. Sadece kendimi sorumlu hissettiğim bir konuda fikrimi beyan ettim.
Haklısınız hocam, şuan tamamen size katılıyorum, o mecralar nerden nereye düştü.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forum kurallarına aşağıdaki madde eklenmiştir

• 4.7 Alışveriş başlığı da dahil olmak üzere tüm forum konuları içerisinde referans toplama/bulma/oluşturma, grup oluşturarak indirim kazanma/kazandırma, davetiye sistemleri tanıtımı yapma, kupon, ortaklık, çek dağıtımı sağlama vb. link, kod, isim, telefon vb. kullanılarak yapılan yönlendirmeler yasaktır.
chnekn

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Neyse orta yol bulundu işte artık paylaşımda yapılmayacak, paylaşım yapan kişi üzerinden de yararlanılamayacak. Bir zamanların güzelim donanımhaberi de bu şekilde şuanki hale döndü.

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
sms onayı için telefon numaramı girdiğimde telefona kod gelmiyor nedendir acaba, mesaj atamıyorum forumda kimseye

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Foruma yeni üye olunca forum kuralları ekrana çıkıp okunması istenebilir. Bu sayede yeni üye olanlar forum kurallarına daha kolay ulaşır.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
HiddeNKinG hocam bence ana ekrana xenfero chat eklentisi eklenebilir.Forum sahiplerinin bir korkusu forum üyelerinin chat grubu (telegram gibi) açıp kendi aralarında takılıp foruma girmemeleridir.Hem bu sayede çok basit konular için 55194219 adet başlık olmayacak.Mesaj göndermek için ise minimum 10 mesaj 10 beğeni vs olabilir.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
HiddeNKinG bazen sitede konuya tıklaninca girmiyor illa sayfayı komple yenilememiz lazım

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam yöneticiler bir tık daha anlayışlı olsa iyi olur bazıları çok acımasız bizi düşman gibi görüyorlar

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Hocam yöneticiler bir tık daha anlayışlı olsa iyi olur bazıları çok acımasız bizi düşman gibi görüyorlar

Hepsini bizzat tanıyorum ve melek gibi bir karaktere sahipler ama iş kuralları uygulamaya geldiğinde kural kuraldır. Forum kuralları ise açıktır. :)

Üst Alt