Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
Aşırı renkli geliyor gözüme. Özellikle User alt bilgileri maşallah mareşal rütbeleri gibi karışık :D
Ama site güzel yaw. Elinize sağlık.
Vivaldi forumları güzel bir öneri idi. Fakat bu alt yapı değişikliği gerektirebilir.

erkan1122

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
note8ro
Konular
1
Aşırı renkli geliyor gözüme. Özellikle User alt bilgileri maşallah mareşal rütbeleri gibi karışık :D
Ama site güzel yaw. Elinize sağlık.
Vivaldi forumları güzel bir öneri idi. Fakat bu alt yapı değişikliği gerektirebilir.
Diğer forum sitelerinden biraz farklı olsa sorun çözülecek ama türk forum sitelerine girdiğimde hepsi aynı arayüz olunca hangisinde hangi üyeliğim vardı unutuyorum. Sırf bunun için bu siteye 10 defa tekrardan üye olmuşumdur :D

aliceylan1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi max 2
Konular
5
Technopat denen gereksiz oluşumlu siteye benzemese iyi idi. Aynı alt yapı gibi.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bu altyapı xenforo arkadaşlar ve standart tasarımı bu, en sade ve en güzeli de bu olduğu için sadece ufak tefek modifikasyonlar ile kullanıyoruz.

Daha iyi seçenekler mutlaka vardır yoktur ona birşey diyemem ama kullanım bakımından bu kadar basit olan forum altyapısı çok az

KingMan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YuSuF02
Cihazım
Uçak
Konular
24
Eğer başka sitenin linkini paylaşma yasağı yoksa örnek olarak birkaç sitenin linkini eklemek istiyorum.
site tarzlarında olması daha şık olabilir.
Neredeyse yabancı-türk sitelerin çoğunda şuan kullandığımız web tasarımı var. En azından daha farklı olmuş olabiliriz.
valla hocam hepsine baktım en güzeli şuanki tema bence

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Eğer başka sitenin linkini paylaşma yasağı yoksa örnek olarak birkaç sitenin linkini eklemek istiyorum.
site tarzlarında olması daha şık olabilir.
Neredeyse yabancı-türk sitelerin çoğunda şuan kullandığımız web tasarımı var. En azından daha farklı olmuş olabiliriz.

Hocam ikinci linki kaldırsan iyi olur, full warez paylaşım forumu orası.

Ek olarak gönderdiğiniz tasarımların bazıları Discourse ile ortaya çıkmış ve yayılmış bir tarz, ancak bana sorarsanız forum geleneğine pek uygun bir tarz değil. Daha çok portal tarzı gibi.

Yöneticimizin de belirttiği gibi en sade ve temiz tasarım bu ve makyaj haricinde bir şey yapmaya lüzum yok. Zaten çok iyi bir tasarım olduğu için bu kadar çok kullanılıyor.

Ek olarak nerden hortlarttım konuyu headbang~~haha--haha--

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Alışveriş kategorisi altına yada Sıcak fırsatlar kategorisi altına, kategoriyi aslına uygun olmayacak şekilde kullanarak, Referans toplama, Grup oluşturma, Davetiye sistemleri vb. gibi hem kategori düzeni bozan hemde bu gibi içeriklerin artması durumunda forum düzenini bozacağını düşündüğüm içeriklerin yasaklanması ve ilgili kuralların Forum Kuralları içeriğine teklenmesini talep ve rica ediyorum.

Kısaca referans,davetiye,üye toplama,pazarlama vs. gibi tüm içerik ve bağlantıların engellenmesi.

Bu talebi destekleyici olarak söyle bir örnek göstere bilirim;
Örneğin ben 1000 adet duvar kağıdı içeren bir dosyayı ücretli link kısaltma yada indirme başına kazanç sağlayan bir bağlantı üzerinden paylaşamıyorsam, aynı şekilde üyesi olduğum platformların komisyon, davet, referans, grup vs gibi aynı amaç ve türde bağlantı yada içeriklerini de paylaşamıyor olmam gerekir.

Aksi durumda bu gibi içeriklere fırsat verilirse ışığı gören gelecek ve çok kısa sürede forumun yapısı bozulacak ve hatta belki de Xiaomi konularından çok davet, referans, grup konuları ortalığı istila edecek. Bu durum daha önce bir çok mecrada yaşandığı gibi burada da yaşanması muhtemeldir.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Alışveriş kategorisi altına yada Sıcak fırsatlar kategorisi altına, kategoriyi aslına uygun olmayacak şekilde kullanarak, Referans toplama, Grup oluşturma, Davetiye sistemleri vb. gibi hem kategori düzeni bozan hemde bu gibi içeriklerin artması durumunda forum düzenini bozacağını düşündüğüm içeriklerin yasaklanması ve ilgili kuralların Forum Kuralları içeriğine teklenmesini talep ve rica ediyorum.

Kısaca referans,davetiye,üye toplama,pazarlama vs. gibi tüm içerik ve bağlantıların engellenmesi.

Bu talebi destekleyici olarak söyle bir örnek göstere bilirim;
Örneğin ben 1000 adet duvar kağıdı içeren bir dosyayı ücretli link kısaltma yada indirme başına kazanç sağlayan bir bağlantı üzerinden paylaşamıyorsam, aynı şekilde üyesi olduğum platformların komisyon, davet, referans, grup vs gibi aynı amaç ve türde bağlantı yada içeriklerini de paylaşamıyor olmam gerekir.

Aksi durumda bu gibi içeriklere fırsat verilirse ışığı gören gelecek ve çok kısa sürede forumun yapısı bozulacak ve hatta belki de Xiaomi konularından çok davet, referans, grup konuları ortalığı istila edecek. Bu durum daha önce bir çok mecrada yaşandığı gibi burada da yaşanması muhtemeldir.
Ben daha hiç ücretli link atan görmemiştim :?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Ben daha hiç ücretli link atan görmemiştim :?
Hocam ben o örneği kıyas yapmak için verdim. Yani demek istediğim aşağıdaki gibi konular açılabiliyorsa benimde yukarıdaki örneği yapabiliyor olmam gerekir. Bunun önü şimdiden alınmaz ise işin suyu çıkacak safhaya kadar gelecektir.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam ben o örneği kıyas yapmak için verdim. Yani demek istediğim aşağıdaki gibi konular açılabiliyorsa benimde yukarıdaki örneği yapabiliyor olmam gerekir. Bunun önü şimdiden alınmaz ise işin suyu çıkacak safhaya kadar gelecektir.

Hocam siz de haklısınız ama bence art niyet amacıyla yapılmadıklarını düşünüyorum, her şey ateş pahası olunca böyle paylaşımların olmasını doğal buluyorum kendi fikrimce. Size de saygı duyuyorum.

Üst Alt