Yardım Sim kartı yerinden Çıkmıyor

xRias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz DOĞAN
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
2
Merhaba, demin başka bir sim kartı telefonuma taktım ve geri çıkartmaya çalıştığımda çıkmıyor. Sim çıkartma aletimi denir işte neyse onla bastırıyorum çıkmıyor. Nasıl çıkaracağım sim kartı başka bir yolu var mıdır?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba, demin başka bir sim kartı telefonuma taktım ve geri çıkartmaya çalıştığımda çıkmıyor. Sim çıkartma aletimi denir işte neyse onla bastırıyorum çıkmıyor. Nasıl çıkaracağım sim kartı başka bir yolu var mıdır?
başka yolu yok hocam o iğneyi iyice bastırın sim kart deliğine kendisi otomatik dışa doğru atar

xRias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz DOĞAN
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
2
başka yolu yok hocam o iğneyi iyice bastırın sim kart deliğine kendisi otomatik dışa doğru atar
Hocam galiba takıldı bilmiyorum. Bütün gücümle bastırmama rağmen olmuyor.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Telefonun kendi iğnesini kullandığınızı varsayarak konusuyorum. sim yuvasının deligine sıkıca giricek şekilde bir cisim bulun kürdan tarzı ama kırılmayacak birşey veya kalın bir iğne sıkıştığı zaman çekerek çıkarabilirsiniz ama dikkatli olun zarar vermeyin yuvaya

Üst Alt