Soru Sim kart aktivasyonu

Zatoichitr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
2
3g olan hattımı 4.5g hat talebinde bulunarak değiştirdim ve yeni ama aynı numara olan turkcell hattımı telefona taktım ama sürekli aldıgım bir etkinleştirme hatası var. İnternet wifi her şey çaalışıyor ama bu can sıkıcı şeyin sebebi nedir nasıl çözerim? Youtube ve formlarda bir çözüm bulamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Valla koca mi8 değil de koca Xiaomi cihazı yazılımsal olarak sorunsuz hale yeni flagship çıkmadan getirirse duacı olacağım :)

Oyla:

threx3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tahir
Cihazım
mi 8
Konular
0
bi kaç geribildirim attım miui forum app e ama bakalım :)

Oyla:

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Arkadaşlar sorun xiaomide değil Türkcell de. Hatta fazla fatura ücreti yansımasını engellemek için ücret yansıtan özellikleri kısıtlamışlar. Yurt dışı sms ile aktive olduğu için ve o da ücrete tabi olduğu için kısıtlı o yüzden aktive edemiyorsunuz

Oyla:

threx3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tahir
Cihazım
mi 8
Konular
0
Arkadaşlar sorun xiaomide değil Türkcell de. Hatta fazla fatura ücreti yansımasını engellemek için ücret yansıtan özellikleri kısıtlamışlar. Yurt dışı sms ile aktive olduğu için ve o da ücrete tabi olduğu için kısıtlı o yüzden aktive edemiyorsunuz

turkcell i 7 kez aradım 7 farklı temsilci ile görüştüm hepsi bilgi fakiri. yurt dışına kullanımınız açıktır diyorlar sadece. fatura aşım olayını da söyledim hattım hazır kart mesela. herhangi bir kısıtlama görünmüyor diyorlar. ne yapacağımızı şaşırdık

Oyla:

adembyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Ben de Mi 8 kullanıyorum. Türk Telekom kullanırken aktivasyon sorunu yaşamadım ancak bir çok yerde çekmemesi sebebiyle Turkcell'e geçtim. Turkcell hattı taktigimdan bu yana sim kartım aktif edilemiyor. Müşteri hizmetleri de arkadaşların dediği gibi bilgi fakiri. Çok büyük bir kayıp değil ama sinir bozucu. Çözüm bekliyoruz bakalım.

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
xiaominin ayıbı
Ne yani her yeni rom attığımızda yurtdışına SMS göndermek neyin nesi
eposta adresimiz yada miui kullanıcı adımız veya telefonun imei numarası yetmiyormu ?

Oyla:

adembyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Hocam ben de lifecell'liyim. Dediğiniz gibi kapalı idi ama arayıp yurtdışı hizmetlerini aktif ettirdim ben. Fatura detayında 8 lirayı geçkin yurtdışı sms bedeli var ama sonuç yok. Çok büyük kayıp değil ama amiral gemisi bir cihaz alıyorsun, her özelliğini kullanabilmek istiyorsun haliyle.

Oyla:

hakangur15

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
REdmi
Konular
0
Sim kartı neden aktive etmek istiyorsunuz ki? Mi Message ülkemizde kullanan kaç kişi var? herkes whatsapp kullanıyor.
Ya da mesajlarını çindeki bir buluta yedeklemeyi neden istiyorsunuz? Aktivasyon bunu sağlıyor diye biliyorum sadece.

Oyla:

adembyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Sim kartı neden aktive etmek istiyorsunuz ki? Mi Message ülkemizde kullanan kaç kişi var? herkes whatsapp kullanıyor.
Ya da mesajlarını çindeki bir buluta yedeklemeyi neden istiyorsunuz? Aktivasyon bunu sağlıyor diye biliyorum sadece.
Dediğinize yüzde yüz katılıyorum hocam lakin o hata bir kez takıntı oldu ya, giderene kadar gitmez artık. doh~~

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
xiaomi eu rom miui 10 da çok rahat etkinlesti hemen. başka etkinleştiren varsa deneyelim nasıl biseymis.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt