Yardım Sim card etkinlestirilemiyor

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MİUİ GLOBAL 10.3.6 KARARLİ
Telefon Modeli
Red mi note7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Selamlar

Garantili red mi.note 7 4/64 modelini aldik. Ancak sim card etkinlestirilemiyor hatası aliyoruz. Hatlar internet calisiyor bu sorun neden kaynaklaniyor? Kapatma çözüme nasil ayarlariz?

Ayrıca tema seciyoruz bir sure sonra olan tema gidiyor baska tema geliyor kendi kendine

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
SIM Kart Etkinleştirilemedi hatası alıyorum?
Mi Cloud üzerinden sunulan uzaktan cihaz bulma, kilitleme, silme fonksiyonların, yapılan çağrıların ya da gelen/giden SMS'lerin yedeklenmesi vb. bazı işlevlerin çalışabilmesi için cihazınızda takılı olan SIM kart ile Çin'de yer alan Xiaomi sunucularına bir adet SMS gönderilmesi ve sunucunun gelen SMS'i onaylayarak cihazınızı etkinleştirmesi gerekmektedir. Bu SMS gönderilemediğinde, sunucu cevap vermediğinde ya da cihaz etkinleştirme esnasında her hangi bir hata olması durumunda bu bildirim alanında bu uyarı ile karşılaşırsınız. Uyarının bildirim olarak belirmesi cihazınızı normal şekilde kullanmanıza her hangi bir engel oluşturmayacaktır ancak etkinleştirme için gönderilen her SMS için -başarısız olsa dahi- ayrı ayrı operatörünüz tarafından faturanıza Yurt Dışı SMS tutarı yansıtılacağı için beklenmedik faturalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle tavsiyemiz SMS'in hiç gönderilmemesini sağlamanız. SMS gönderimini engellemek için ise ayarlar/ek ayarlar/yetkilendirme ve geri alma altından Xiaomi SIM etkinleştirme hizmetine ait yetkileri geri almanız ve ayarlar/mi hesabı altından cihazı bul, çağrılar ve SMS yedeklemenizi kapatmanız yeterli olacaktır.
Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular

Oyla:

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Tema ile ilgili sorunu çözemedim hala, tema kendi kendine degisiyor yardimlarinizi rica ederim.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Tema ile ilgili sorunu çözemedim hala, tema kendi kendine degisiyor yardimlarinizi rica ederim.
Temalar uygulaması üzerinden yüklediğiniz tema mı değişiyor hocam yoksa 3. Parti bir uygulama ile yaptığınız tema mı?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam etkinleştiremiyorsanız cihazınız yüksek ihtimalle sürekli mesaj gönderiyor bu sebeple operatör her seferinde yurt dışı sms olarak ücretlendirecektir dikkat edin ek olarak hattınız Türk Telekom mu

Oyla:

sokemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
IPHONE 6S
Konular
9
Hocam etkinleştiremiyorsanız cihazınız yüksek ihtimalle sürekli mesaj gönderiyor bu sebeple operatör her seferinde yurt dışı sms olarak ücretlendirecektir dikkat edin ek olarak hattınız Türk Telekom mu
Forum.sitesi sayesinde kapattim.ayarlari hocam sorun kalmadi.artik.cok teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temalar uygulaması üzerinden yüklediğiniz tema mı değişiyor hocam yoksa 3. Parti bir uygulama ile yaptığınız tema mı?
Hocam.selamlar

Temalar uygulamasi içinde olanlardan yapiyoruz ekstra farkli.bir sey yuklemedik.

Oyla:
Üst Alt