Yardım SIM 1 sorunu

zumerozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zübeyir
Cihazım
redmi note 10 s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.16
Telefon Modeli
REDMİ NOTE 10 S
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yaklaşık 2 hafta önce falan n11den türükiye garantili REDMİ NOTE 10 S ocean blue aldım normal olarak sim 2 ye vodafone hattımı taktım. daah sonra denemek amaçlı başka türkcell bir hattı sim 1 e taktım ama hiç şekilde şebeke yok. sim kartı görüyor lakin çekmiyor. internette çözüm videoları falan izledim. ama yok ama dün bu sim hizmeti aça kapa falan yapmıştım hata cihazı bul seçeneği alan aç kapa falan dün deneyeyim dedim çekti hatta arama falan da yaptı lakin anladığım kadarıyla wifi ile bir ağa bağlanınca sim 1 aktif oluyor ? hatta arama yaptığım sırada wifiyi kapadım ahla çekiyor sorun yok. ama daha sonra wifi kapalı iken çekmiyor illa bir wifi ağına bağlanmak istiyor bu neden olabilir. seri no ve kutudaki imeileri xiamonin sitesinden teyit ettirdim sıkıntı yok BTK dada sıkıntı yok kayıtlı ne yapmam lazım. yazılımsamlı donanımsalmı . kullandığım sürüm 12. 5.16 kararlı global sürüm. 13 e yükseltmek isetmiyorum olumsuz yorumlar var ama düzelecekse geçebilirim ne yapmam lazım. daha yeni telefon servise vermek itesiyorum lütfen yardım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
*#06# yapılınca çift imei çıkıyormu? ikisinide sorgulayın

Oyla:

zumerozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zübeyir
Cihazım
redmi note 10 s
Konular
1
*#06# yapılınca çift imei çıkıyormu? ikisinide sorgulayın
sorguladığımmda ime2 altında kod var sonra onun aytında ıccd 2 onun aytında seri numarası var tabi bu tek hat takılı olduğu için mi bilmiyorum. iki hat olduğu zaman imei ded teelfon numarası yazıyordu yanlış hatıralımyorsam ama kutudan sorguladığım zaman kayıtlı

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei 1 çıkıyormu kilit nokta orası zaten onuda cevaplamamışsınız.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
iade edin. '100 cihaz getirip, 50 tanesini çift imei btk ya kayıt edip imeileri 100 cihaza bölüp satma yöntemi.' 50 cihaz vergisi ile 100 cihaz satıyorlar.. Sizin cihazınızda orjinal kayıtlı 2 adet imei bulunması gerekir.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yani size kaçak telefonu resmi ithalat cihazı gibi satmışlar hocam. Dolandırılmışsınız. Satın aldığınız satıcının ismini de paylaşabilirseniz bizim de gözümüz açık olsun bu dolandırıcılara karşı.

Oyla:

zumerozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zübeyir
Cihazım
redmi note 10 s
Konular
1
Yani size kaçak telefonu resmi ithalat cihazı gibi satmışlar hocam. Dolandırılmışsınız. Satın aldığınız satıcının ismini de paylaşabilirseniz bizim de gözümüz açık olsun bu dolandırıcılara karşı.
hocam aynı şeyi söyledim yok öyle şey yapmıyoruz sıfır açılmamış yolladık dedi alıdğım maaza n11 den demir bilişim . ama şu var dün niye çalıştı normal arama falan yaptım ama sadece wifi bağlanınca çalışor hatat ararken wifiyi kapadım hala çekmeye devam ediyordu bana yazılımsal gibi geldi ama ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

iade edin. '100 cihaz getirip, 50 tanesini çift imei btk ya kayıt edip imeileri 100 cihaza bölüp satma yöntemi.' 50 cihaz vergisi ile 100 cihaz satıyorlar.. Sizin cihazınızda orjinal kayıtlı 2 adet imei bulunması gerekir.
nasıl iade edeyim açılmış ürün diyecekler

Oyla:

zumerozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zübeyir
Cihazım
redmi note 10 s
Konular
1
şimdi gidip mağazaya mı gideyim ne yapayım veya internettik çzümlree bir d ah mı bakayım veya güncelleme, rom la düzelecekse yapayımmı ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
aldığınız yerle iletişime geçin. Tüketici hakem heyetine kadar yolu var. Bunlar güncelleme ile romla vs. düzelecek şeyler değil..

Oyla:
Üst Alt