Soru Şifresi bilinmeyen wifi nasil bağlanirim rootlu&lsposed&module varmi böyle birşey

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 867
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28
Hocam o programlar yalanlarla dolu hepsi kandırmaca. Pclerle bile çok zor yapılabilen bir şeyi play storedeki bir program mı yapabilir mantık yürütün ama hocam beni gerçekten dinleyin. bunun sonu kötü olur. komşudan rica edin. Onların yüzüne sormaya utanıyorum diyorsunuz arkalarından izinsiz bağlanınca utanmaz mısınız biraz mantık yürütün ayrıca çok hızlı farkedilecek bir şey bu.
tamam hocam izin isterim teşekkürler ,

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Bir başkasının ağına, rızası dışında herhangi bir şekilde bağlanır ve kanunun deyimiyle karşılıksız yararlanılması durumunda suç işlendiğini belirterek, "Başkasının internet ağına bağlanıp illegal işler yapılması ayrı ve farklı suçların doğmasına neden olur. Ancak başkasının ağından rızası dışında yararlanmak, başlı başına bir suçtur ve suçun ortaya çıkması başkasının ağına rızası dışında bağlanmak ve yararlanmakla başlar. Bu konuda vatandaşlarımızın bilinçli olması gerekir. Eğer izinsiz bir wi-fi ağı bağlantı sonrası tespit edilir ve dava açılırsa 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezası yatabilir"

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28
Bir başkasının ağına, rızası dışında herhangi bir şekilde bağlanır ve kanunun deyimiyle karşılıksız yararlanılması durumunda suç işlendiğini belirterek, "Başkasının internet ağına bağlanıp illegal işler yapılması ayrı ve farklı suçların doğmasına neden olur. Ancak başkasının ağından rızası dışında yararlanmak, başlı başına bir suçtur ve suçun ortaya çıkması başkasının ağına rızası dışında bağlanmak ve yararlanmakla başlar. Bu konuda vatandaşlarımızın bilinçli olması gerekir. Eğer izinsiz bir wi-fi ağı bağlantı sonrası tespit edilir ve dava açılırsa 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezası yatabilir"
anladım sagolun teşşekkürler

Nostradamus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Hocam termux wipwn tool u ile yarıyor
Ama hepsini kırmıyor

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Bu olay sizin rızanız olmadan birinin alıp telefonunuzu kurcalaması gibi birşey diğer bir riskide komşunuzun wifi'na bağlanıyorsunuz ama komşunuz hangi sitelerde geziniyor ediyor bilginiz var mı ha çok yakınsınızdır o ayrı bir olay ama rıza alıpta ortaklaşa kullanmak en mantıklısı.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam termux wipwn tool u ile yarıyor
Ama hepsini kırmıyor
Hocam öneride bulunmayın lütfen. Bu durumda siz de suça ortak konumda olursunuz. Lütfen size özel söylemiyorum. Suç olabilecek hiçbir konuda eğer kişiye yardımcı olursanız ve bu iş mahkemeye kadar giderse sizde yardımcı olduğunuzda ortak konumda sayılıyorsunuz bu durumda. Ayrıca belirtmek isterim bunu size söylemedim siz zaten komşuya sormakla en doğrusunu yapıyorsunuz yani üstünüze alınmayın. Ben sadece bu konuya bakan çok kişi olmuş görenler için de bilgilendirici bir şey olsun istiyorum çünkü bu konu başlığı google üzerinden çok aratılıyor.

Nostradamus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Hocam öneride bulunmayın lütfen. Bu durumda siz de suça ortak konumda olursunuz. Lütfen size özel söylemiyorum. Suç olabilecek hiçbir konuda eğer kişiye yardımcı olursanız ve bu iş mahkemeye kadar giderse sizde yardımcı olduğunuzda ortak konumda sayılıyorsunuz bu durumda. Ayrıca belirtmek isterim bunu size söylemedim siz zaten komşuya sormakla en doğrusunu yapıyorsunuz yani üstünüze alınmayın. Ben sadece bu konuya bakan çok kişi olmuş görenler için de bilgilendirici bir şey olsun istiyorum çünkü bu konu başlığı google üzerinden çok aratılıyor.
Katılıyorum hocam
En iyisi Şifre istemek

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Play syoreda vardi bazi wifileri kirabiliyor
hocam şifreyi falan kırmıyor wps açıgı vardı eski modemlerde onları mac adresiyle bir algoritmadan dolayı tahmin edebiliyordu tabi wps şifresini de degiştirdiyse kullanıcı hiçbir yararı yok yeni modemlerde üreticiler bu algoritma olayını iptal ettiler artık her cihaz random şekilde yapıyor bunu ha şimdi eskiden kalma modem vardır kullanıcıda denenebilir ama bu açık 2-3 yıl önce kapatıldı eskiden wep şifreleme vardı ne güzel paketleri toplayıp hallederdik veya diger cihazların baglantısını kopartıp fazladan paket toplardık hey gidi aircrack ng

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt