Yardım Ses Yankılanma Sorunu!

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
arkadaşlar pocophone f1 telefonumu 20.01.2019 tarihinde satın aldım. 3 aydır herhangi bir problemi yoktu. 10.3.4 güncellemesi ve tüm sistem güncellemeleri yapılı durumda.
3 gündür süre gelen kimle konuşursam konuşayım, konuşan kişinin sesi bana geri geliyor diyorlar. cihazı rebootladım. ayarları sıfırladım. telefon şebeke servisi aradım tekrar ayar yaptırdım. ancak ses yankılanma sorunu hala devam ediyor. acaba sorun nasıl çözebilirim.

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
bende mi6 var iken bu son yazılım değilde ondan önceki yazılımı yüklediğimde karşı taraf benimle konuşurken sürekli kendi sesini duyma sorunu olmuştu. servise verdim delta yapamadı sorun yok dedi. sonra mahkeme ile geri verdim telefonu. mi 8 aldım şuan bunda o sorun yok. son yazılımı da yüklemedim yüklemeye korkuyorum zaten

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
Garantiye gönderdim. sorun yazılımsal denildi. yazılım yüklenmiş. ancak 5 saat sonra otomatik bi güncelleme yüzünden gene eski haline döndü cihaz. :( şuan aynı sıkıntı devam etmekte deliricem. 10.3.4 hatalı.

Oyla:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Samsung J7 (2015)'te birkaç rom değişikliği sonrasında yankı sorunu ortaya çıkmıştı. Üstüne birkaç rom değiştirmeme rağmen düzelmemişti. Arka kapağı çıkarınca yapmıyordu, takınca yankı yapıyordu. Sonra kendiliğinden geçti. Bir süre sonra tekrar rom değiştirdim, yine yankı başladı. Bu sorun farklı markaların ortak sorunu.

Oyla:

tahavebugra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tahavebugra
Cihazım
Pocofone
Konular
0
Garantiye gönderdim. sorun yazılımsal denildi. yazılım yüklenmiş. ancak 5 saat sonra otomatik bi güncelleme yüzünden gene eski haline döndü cihaz. :( şuan aynı sıkıntı devam etmekte deliricem. 10.3.4 hatalı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeş aynı sorun bende de oldu. Dediğin gibi 10.3.4 yazılım i yukleyince başladı. Bende sayfasından 9.4.18 beta indirip kurdum düzeldi.

Son düzenleme:
Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
yine garanti servis geri istedi cihazı gönderdim. insallah çözerler çözülmez ise cihazın 4 aylık olduğu için iade talebinde bulundum.

Oyla:

Kadyr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
mi6
Konular
2
20 iş günü kovala geçerse hemen e devletten tüketiciye başvur. ben öyle iade ettim telefonu paramı aldım yoksa bu sorunu yapacakları yoktu. sanırım yazılımdan kaynaklı mi6 telefonumda da o şekilde olmuştu. şimdi mi8 var onu güncellemedim 10.0.3 te duruyor. korkuyorum güncellemeye

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
sakın fazla ileri gitmeyin miuı twitter teknik ve yönetici ekibinede durumu ilettim. sorunu farketmişler düzeltmek için çalışma yapıyoruz dediler şimdilik 10.3.4 versiyonu kullanmayın dediler.

Oyla:

Reaper2346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
sakın fazla ileri gitmeyin miuı twitter teknik ve yönetici ekibinede durumu ilettim. sorunu farketmişler düzeltmek için çalışma yapıyoruz dediler şimdilik 10.3.4 versiyonu kullanmayın dediler.
Bunla ilgili tweet vs var mı ss alsak acaba

Oyla:

Darkmantwo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Herhangi bir duzelme varmi arkadaslar yontem gelistiren ben ust mikrofonu bantla kapattim sorun cozulunceye kadar bu seferde kamera vatsap goruntulu gorusmelerde ses gitmiyo gecici yontem

Oyla:

Reaper2346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Sorun miui global forumda anlaşılmış, bizim tarafta bir dayak yemediğim kaldı zaten, alvin tse de başlık açmış miui global forum pocophone başlığında, orada sorunlarınızı yazın arkadaşlar güncelleme ile düzeltilecek

Oyla:
Üst Alt