Yardım Ses Yankılanma Sorunu!

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
arkadaşlar pocophone f1 telefonumu 20.01.2019 tarihinde satın aldım. 3 aydır herhangi bir problemi yoktu. 10.3.4 güncellemesi ve tüm sistem güncellemeleri yapılı durumda.
3 gündür süre gelen kimle konuşursam konuşayım, konuşan kişinin sesi bana geri geliyor diyorlar. cihazı rebootladım. ayarları sıfırladım. telefon şebeke servisi aradım tekrar ayar yaptırdım. ancak ses yankılanma sorunu hala devam ediyor. acaba sorun nasıl çözebilirim.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Telefonu nereden almıştınız? Eğer türkiye distribütör garantiliyse garantiye danışın, aynı güncellemeyi kullanıyorum, bende bir problem olmadı, ithalat olarak aldım. Aklıma bir fikir geliyor, denemek isterseniz;
Öncelikle 2G olarak bir numarayı arayın, aynı sorun oluyorsa muhtemelen hattınızda parazit olabilir, operatörünüzden yeni sim kart isteyin.
Eğer aynı sorunu yaşamıyorsanız, güncelleme sırasında bir dosya eksik yerleşmiş olabilir, elle kurulum yaptıysanız, belki eski sürüme dönüp yeniden güncellemek faydalı olabilir. Bilgi sahibi olduğum kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım efendim :)

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
otomatik güncelleme sistem üzerinden ne geldiyse onu güncelledim. beta sürümünü denemedim. reboot atsamda mıuı 9 yerine 10 u yani 10.3.4 ü yine yüklüyor. tam eski ayarlara geciremiyorum. hepsiburada üzerinden ithalat garantili almıştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tam net bir çözümünü bilen yada yaşayan arkadaşımız yok mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tam net bir çözümünü bilen yada yaşayan arkadaşımız yok mu?

Son düzenleme:
Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
herhangi bir çözümü olan yok mu

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Bendede var dostum aynı sorun herkes yankı yapıyor hoparlöre mi aldın diye sorup duruyor + dokunmatik sıkıntısı var multi touch 3-5 parmak telefon kasıyor gibi oluyor twitterden vs yazıyorum forumlarda bazıları ses yankısı nı dile getirmiş miui forumda herkes çoklu dokunmadan şikayetçi 3-5 kuruş ucuza alıcaz diye rezil oluyoruz valla yazılım sorunu ikiside fakat 2019 yılında dokunmatik ve yankı vs sorunları can sıkıyor eski beta 8.11.15 döndüm 3 parmak ekrandayken hassasiyet süper yankı sorunu yok ama küçük dokunmalara tepki vermiyor yani kısaca xiaomi bir sorunu düzeltiyor başka sorunu getiriyor yada başka sorunu düzeltiyor sorunu olmayan yeri bozuyor anlamadım ama xiaomi bidaha almam iPhone den androide döndüm ve hayal kırıklığı içindeyim satıyorum telefonu uğraşamam ben 2018 den beri çoklu dokunma sorunları devam ediyor ebbg ekran benimki fts
1 senedir millet tamamen çözülmesi ni bekliyor bende sorun yok diyenlere inanma bizim kadar araştırıp detaya inmiyorlardır belirli uygulama test etme durumu aktif oyun oynama durumu yoktur
Ben özellike eski romlara kadar denedim son globalinden betasınada denedim sorun yazılımda ama çözemiyorlar nedense 1 senedir bu yüzden yankı sorunuda çözülür mü bilemem ama sana tavsiyem acilinden sat telefonu cidden pocophone hızlı seri ama yazılımı kötü bir telefon sorunlarından dolayı bitmiyor sorunları mi 8 daha stabil sanırsam

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
mi 9 kullanımı yapmak uygun olmaz mı? teknik servis e göndersem.

Oyla:

10uR_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Peker
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
Aynı sorun dün ilk defa başıma geldi. 1 aydır telefonu kullanıyorum. Sürekli farklı romlar deniyorum. Daha önce kullandığım global beta 9.3.28 e geri dönüş yaptığımda karşıdaki kişi sesinin kendine geri geldiğini söyledi.
Arama ekranından *#*#86583#*#* yaparak volte aktivasyonu yaptıktan sonra sorun düzeldi. Neden olduğunu bilmesem de benim için sorun şimdilik çözüldü gibi duruyor.
Bu arada çok kurcalamadan global kararlı roma geçeceğim. Karıştırdıkça problemler çıkacak gibi duruyor

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

32yasin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
pocophone f1
Konular
4
dediğin kodu yazdım ama sorun hala devam ediyor.

Oyla:

roko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
pocophone f1
Konular
3
bende de zaman zaman oluyordu ama geçti kendi kendine şebekeden mi başka birşey mi bende anlamadım

Oyla:

Pitts

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Sırf şu sorun yüzünden yüklemiyorum yeni romu. Sorun yaşayan arkadaşlar ahize sesini kısarak deneyebilirler mi ?

Oyla:
Üst Alt