Soru Ses kısma sorunu

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Öncelikle herkese hayırlı günler böyle bir konu açmak istemezdim fakat aşırı şekilde rahatsız etmeye başladı cihazım note 9 pro 12.0.1.0 yüklü miui 12 den sonra Erkan görüntüsü aldığımda sesini de kısıyor telefonun ve durmadan tuşa basıyormuş gibi sesi kısmaya devam ediyor ekran görüntüsü aldığım resimde de çıkıyor bunun sebebini, çözümünü bilen var mı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-20-11-27-40-110_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-12-20-11-27-40-110_com.miui.home.jpg
    806,3 KB · Görüntüleme: 11

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Valla bunu cozse cozse aslan568 abi çözer.Kendisi Eu romun profesyoneli.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Mevcut olan rom Stock rom sürüm olarak QJZEUXM olarak bahsetmiştim yanlış bilgindirme oldu
O EAA oluyor kardeşim :D bende hiçbir sıkıntı yok aynı romdayim.Cihazinda Repair var mı ?

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Evet repair işlemi var miui 12 den önce böyle bir sorun yoktu.
Anladığım twrpde yok.Cihazi sıfırlamak lazım ama şuan twrp olmadan olmaz diye biliyorum. aslan568 abi bı bakarmisin twrp olmadan sıfırlama işlemi var mı ?

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladığım twrpde yok.Cihazi sıfırlamak lazım ama şuan twrp olmadan olmaz diye biliyorum. aslan568 abi bı bakarmisin twrp olmadan sıfırlama işlemi var mı ?
Cihazımda twrp+root var kullanıyorum modül de yüklü kullandığım pek fazla modül yok bildirim paneli renk, one UI sound pekedi, wifi bonding ve viper4androidX var bunlardan kaynaklı olduğunu sanmıyorum

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Cihazımda twrp+root var kullanıyorum modül de yüklü kullandığım pek fazla modül yok bildirim paneli renk, one UI sound pekedi, wifi bonding ve viper4androidX var bunlardan kaynaklı olduğunu sanmıyorum
Tamam o Zaman daha basit biz her zaman diyoruz eğer bir rom kuruyorsak temiz kurmamız gerekiyor diye.TWRP üzerinden cihazı sıfırlayın (Yedek alın nolur nolmaz)

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Öncelikle herkese hayırlı günler böyle bir konu açmak istemezdim fakat aşırı şekilde rahatsız etmeye başladı cihazım note 9 pro 12.0.1.0 yüklü miui 12 den sonra Erkan görüntüsü aldığımda sesini de kısıyor telefonun ve durmadan tuşa basıyormuş gibi sesi kısmaya devam ediyor ekran görüntüsü aldığım resimde de çıkıyor bunun sebebini, çözümünü bilen var mı ?
Hocam xiomi cihazda 2 Türlü ekran görüntüsü alma var birincisü.üç parmağını aşağı çekerek alma ikincisi ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak ekran görüntüsü alma 3 parmak işleminde ses kısılması asla olamaz ama diğer işlemde ses kısılma olması yüksek ihtimal sonuçta ses kısma tusuyla alıyorsunuz ama ben imei işlemi görmüş cihazda iç ayarlardan fabrika ayarları yapmayı tavsiye etmiyorum nolur nolmaz twrp üzerinde format data deneyebilirsiniz tabi tüm veriler herşey silinir yedek alın öyle yapın

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Hocam xiomi cihazda 2 Türlü ekran görüntüsü alma var birincisü.üç parmağını aşağı çekerek alma ikincisi ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak ekran görüntüsü alma 3 parmak işleminde ses kısılması asla olamaz ama diğer işlemde ses kısılma olması yüksek ihtimal sonuçta ses kısma tusuyla alıyorsunuz
Şöyle ki çoğu cihazda aynı anda basmadığın takdirde ya cihaz kilitlenir ya da ses kısılır aynı anda basıyorum ekran görüntüsü alıyor ses kısma ibaresi olmuyor fakat bende ses kısmaya başlıyor aynı anda da ekran görüntüsü alıyor görüntüyü aldıktan sonra ses kısma işlemine de devam ediyor sanki ben devamlı basıyormuşum gibi

Üst Alt