Yardım Seri No Unknown

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
Merhabalar, telefonumu İstanbul'da Mi Store'den aldım. BT kilidim açık bir çok custom rom denedim, bu denemeler esnasında bir çok hata ile vesaire karşılaştığım, zorlandığım zamanlar vesaire de oldu, en son mi flash tool ile stock rom attım. Öylesine *#06# den IMEI numarasına bakarken daha önce dolu olan en alttaki seri numarası kısmının Unknown olduğunu fark ettim. Bunun bir önemi var mı, bir problem söz konusu mudur yahut düzeltmem gerekir mi sormak istedim.

Ayrıca BT kildini kapatmak istesem bunu yaparken mi flash tool'da mutlaka telefonu satın aldığımdaki rom versiyonunu mu kullanmam gerekiyor, çünkü telefonu aldığımda MI rom mu vardı TR rom mu hatırlamıyorum, geçen aldığım mağazanın önünden geçerken bi baktım satıştaki cihaz MI versiyondu, benimki de öyledir diye düşünüyorum.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
imei numaraları var mı görünüyor mu ? telefonu yeniden başlatın görünüyorsa sorun yok ama görünemzse sorun var demektir

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
Evet şuan her şey görünüyor hatta daha önce görmediğim şeyler de var IMEI 1-2 , ICCID 1-2, MSISIDN 1-2 ve Seri Numarası hepsi dolu, dün güncellenmiştim onla beraber mi geldi/düzeldi bilmiyorum ama neyse cehaletimi mazur görün boşa konu açmışım.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
bana sorarsanız bir sorun çıkar veya sorun olmaz

sermeydan70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mİ 12T PRO
Konular
3
O sorun satılan sıfır garantili telefonda da vardı. Global yurtdışına mail attım. Global versiyon 13.0.7 romu ile birlikte düzeltildi durum.

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
O sorun satılan sıfır garantili telefonda da vardı. Global yurtdışına mail attım. Global versiyon 13.0.7 romu ile birlikte düzeltildi durum.
Benim telefonum da zaten sıfır garantili idi (kilidi açmadan önce tabi) ve dediğiniz gibi 13.0.7 güncellemesini yapınca düzeldi.

Üst Alt