Yardım Selamun Aleyküm yeni mi 5s ci geldi :)

ne0n66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habip
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
ekranın kırılması bi kenara kırılmaz camlı kullanıyorum ekran kalitesi nedir çizilmeye dayanıklımı bilemiyorum, ne kılıfla nede camla kullanmayı sevmiyorum.
Hocam tam anlayamadım. Kırılmaz cam kullanıyor musunuz yoksa kullanmıyor musunuz ?

mustafadaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Ada
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
Antrenör
Konular
9
Aleykumselam. Aramıza hoşgeldin hocam. Bende Note Edge'den geçtim gerçekten fiyat/performans olarak müthiş bir cihaz. Hocam sen kırılmaz ekran ve kılıfı nerden sipariş verdin ? Bende kılıf var ama kırılmaz ekran koruyucu almıştım uymadı diye çıkardım şuan kırılmaz olmadan kullanıyorum. Gerçi böyle daha zevkli ama işte düşer kırılır filan Allah muhafaza :)
hocam cepport gittigidiyordan telefonu sipariş verirken telefonla beraber kılıflı kırılmaz camlı satış seçeneğide sunmuş ben onu siparişi o seçenekten verdim beraber geldi bence baya ince kalını varsa daha önceden alan arkadaşlar önerirse hepimiz için iyi olur ben önceki telefonumda ttech marka kullanıyordum görünüşü çok güven veriyordu 3 yıl kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım hala üstünde hatta

ne0n66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habip
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
hocam cepport gittigidiyordan telefonu sipariş verirken telefonla beraber kılıflı kırılmaz camlı satış seçeneğide sunmuş ben onu siparişi o seçenekten verdim beraber geldi bence baya ince kalını varsa daha önceden alan arkadaşlar önerirse hepimiz için iyi olur ben önceki telefonumda ttech marka kullanıyordum görünüşü çok güven veriyordu 3 yıl kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım hala üstünde hatta
Hmm hocam esasında bizim ekranlar 2.5 d kavis yüzünden tam uyumlu bulmakta zor. Geçenlerde ekran olarak satılanlardan aldım aslında uydu ama 1 mm açık kaldı kenarında oda hoşuma gitmedi geri iade ettim.

mustafadaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Ada
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
Antrenör
Konular
9
benim bildiğim kadarıyla kavisli ekranlarda kenarlarda biraz açıklık olması daha iyi oluyor çünkü kavislerden dolayı tam oturanlarda kalkma oluyor g2 yi kullanırken özellikle ttech de boşluk var tüm ekranı kaplamıyor diye almıştım telefoncular onu önerdi bulamazsın git sitesinden al dedi ellerindekini satmadı adamlar :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
benim bildiğim kadarıyla kavisli ekranlarda kenarlarda biraz açıklık olması daha iyi oluyor çünkü kavislerden dolayı tam oturanlarda kalkma oluyor g2 yi kullanırken özellikle ttech de boşluk var tüm ekranı kaplamıyor diye almıştım telefoncular onu önerdi bulamazsın git sitesinden al dedi ellerindekini satmadı adamlar :D
EVET AÇIKLIK OLMASI KAVLAMA SORUNUNU BİTİRİYOR. BEN Mİ4 E BULAMAMIŞTIM.

ne0n66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habip
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Benim dediğim tam kaplayanlar faklı ekran gibi aynı. Ekranın renginde şeffaf olmuyorlar. Sizinki güzel oturmuş. Geçen ben aldım bi tane bütün kenarları kabarcıklı kaldı ve bayada bi açıklık vardı. Sizinki gibi olsa ben sıkıntı yapmam zaten.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam tesbih kehribar galiba damla gibi duruyor iyi çekimler

ilkerdursunn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhaba beyler bende yeni mi5s aldım telefon tasarım olarak ciddi anlamda çok hosuma gitti alüminyum kasa ekran kameranın durusu kavisler vs fakat telefonla ilgili baktığımda herkes kamerası için çok iyi yorumlar yazmışlar ama henüz o istediğim kaliteye arka kamerada ulaşamadım. Mesela evde fotoğraf çekiyorum masa sandalya gibi objelerin hem çektiğim fotoğraflar çok kötü çıkıyor hem de iyi çıkanlarda da yakınlaşmak istediğimde görüntü çok kötü şekilde bozuluyor. Siz kamera için ek program vs mi kullanıyosunuz yoksa benim kamera da problem mi var?

Üst Alt