Yardım selam istanbul dan yardım

gulistan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim güli
Cihazım
mi 8
Konular
1
Kuzenim Çin den mi 8 aldı ve şuan elimde kullanıyorum.Cihaz yarı ingilizce yarı çince :( ingilizce seçmeme rağmen)Cihazın bootloader i kapalı cihazda oturum açtım.Bundan sonra ne yapabilirim türkçe açmak ve goggle play ile acele whatsapp vb uygulamaları indirmem gerekli.İstanbul Esenyurt beylikdüzü avcılar çevresi yardımcı olabilecek biri varsa da sevinirim çok isteyerek ilk defa bir cihaza 1200 tl üzerinde para verdim onuda kullanamıyorum :(

Gokhankara10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gokhan
Cihazım
Xaoimi Mi8
Konular
1
buradan bunu indirin Google playi yuklersiniz sonra WhatsApp vs indirme yaparsınız

Oyla:

gulistan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim güli
Cihazım
mi 8
Konular
1
TÜm linklerri ve video lara baktım bırakın rom yüklemeyi boatloader i bile açmaya baş vuramadım.Lütfen ücret dahilinde bile olsa birisi yardım edebilir mi?

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
TÜm linklerri ve video lara baktım bırakın rom yüklemeyi boatloader i bile açmaya baş vuramadım.Lütfen ücret dahilinde bile olsa birisi yardım edebilir mi?

Bakın burada BL kilidi başvurusu nasıl yapılır anlatılıyor: Rehber - Mi8 Bootloader kilidi nasıl açılır? (Mi8 Unlock Başvuru İşlemi)

Burada ise Google Play kurulumu anlatılıyor : Rehber - Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

BL kilidi başvurusu yapıldıktan 15 gün sonra kilit açılıyor. Bilgisayar üzerinden Global rom atılıp Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz. 15 gün sonra eğer yapamazsanız rom atmasını ücretsiz bir şekilde yardımcı olabilirim. Rom atmayı bilmeyenler için riskli işlem olabiliyor, bazı arkadaşlar yanlış işlem yapıp cihazı kullanılamaz hale getiriyorlar.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Evet,
Rom yükleme konusunda gerekli deneyim ve bilgilerden yoksunsanız.
Sorun çıktığında çare üretecek bilgiye sahip değilseniz.
Miui ailesine yeni katıldı iseniz...

Rom yükleme işinde acele etmeyin.

Bekleyin, okuyun, kendinizi geliştirin...
Ve sonra da artık Oldum diye güven duyacak hale geldi iseniz olay bitmiştir, kolay gelsin.

Oyla:
Üst Alt