Soru Se,mi Lite,Mi İyi?

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
S.a Arkadaşlar Se serisimi Lite Serisimi Üstün ,Hangisi Alt model oluyor.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Bende Ekran goruntusu var , 6saat 30Dk 4,5G ile pil tasarrufu kullanmadan aldim ,Pil tasarrufu Acik 8 saat alfim
Mümkünse pil kısmından grafik ve pil harcayan uygulamaları ss atar mısınız ? Merak ettim o süreyi nasıl aldığınızı çünkü 9 Se için gerçekten iyi süre.

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Se Model : Kendi serisine yakın özellik taşıyan tasarımı farklı (ekranı küçük) ana serinin özgün bir üyesidir. Mi 8 se sadece çin de çıktığından globalde kullanımda costum rom kurulup kullanıldığından kısmen değişik sorunları vardır bilgi gerektirir.9 se globaldir yazılımsal sorunu yoktur.

lite Model : Üst sekmentin genelde kopyası olur , kasa aynı gibi görünse de içi düşüktür.Kısmen dışı mercedes içi reno olur =)

Se daha iyidir ama her telefonunda sorunları vardır , sonuç da çin malı =)
kanka Mavi tik nasil aliniyor ,beleşmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mümkünse pil kısmından grafik ve pil harcayan uygulamaları ss atar mısınız ? Merak ettim o süreyi nasıl aldığınızı çünkü 9 Se için gerçekten iyi süre.
Merhaba Bunun icin konu acmistim ,Profilime girip Konularimdan İnceleyebilirsiniz. ,Sadece wifi ile 2 saat Airdots pro Müzik dinleme felan 6 Saat ekran süresi varlen %37 Şarjim Vardi halen ,Lil tasarrufu acsam wifi ile 10saate yakin alirim diye dunuyorum

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
kanka Mavi tik nasil aliniyor ,beleşmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Bunun icin konu acmistim ,Profilime girip Konularimdan İnceleyebilirsiniz. ,Sadece wifi ile 2 saat Airdots pro Müzik dinleme felan 6 Saat ekran süresi varlen %37 Şarjim Vardi halen ,Lil tasarrufu acsam wifi ile 10saate yakin alirim diye dunuyorum
Evet konunuzu inceledim teşekkürler. Peki şu an hala aynı süreleri alıyor musunuz güncel durumunuz nedir ?

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Evet konunuzu inceledim teşekkürler. Peki şu an hala aynı süreleri alıyor musunuz güncel durumunuz nedir ?
şuan sadece wifi ile ve Weireless Kulaklik kullandim ekran süresi 6 Saat olmuşken %37 Şarjım vardı halen ,Pil tasarrufu kullanilmadi, Android 10 yukleyince Tekrar test edicem hocam

Oyla:

enesaydn056

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
2
Mi 9 Lite yoğun kullanım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba bende mi 9 fite kullanıyorum acaba android 10 güncellemesini yaptın mı tavsiye ediyor musun sence pil süresi falan herkes MIUI 11 den sonra kötü diyor sen ne düşünüyorsun acaba.

Oyla:

berkanerkan7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Normal mantıkla SE>Lite dır. Ancak Mi 9 serisinde Lite>SE, bizzat kullanıcısı ve telefonlarla haşır neşir biri olarak söylüyorum bunu.

Hatta ben ilk 9 lite gördüğümde bu nasıl SE den daha iyi olur kesin kötü bir şeyi vardır dedim. Tek - si 712>710 oda hissettirmez.

En büyük farkı da daha büyük ekran, batarya ve kulaklık girişi, bir de SE nin arkası kavisli değil.

Mi 8 serisinden bahsediyorsanız. Kesinlikle SE. Arada uçurum var diyebilirim 8 Lite neredeyse tüm özellikleri kırpılmış bir cihaz. Ancak Mi 9 serisinde böyle bir durum söz konusu değil.

Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Merhaba bende mi 9 fite kullanıyorum acaba android 10 güncellemesini yaptın mı tavsiye ediyor musun sence pil süresi falan herkes MIUI 11 den sonra kötü diyor sen ne düşünüyorsun acaba.
3 ay oldu 10 gunc.yapalı eu beta

Oyla:
Üst Alt